Strona główna » Newsy » Far Cry 3 za darmo do pobrania

Far Cry 3 za darmo do pobrania

Na Ubisoft Store rozpoczęła się kolejna promocja wartej swojej uwagi. Tym razem całkowicie za darmo można otrzymać Far Cry 3 z 2012 roku. Jest to bardzo dobra gra, która zebrała wysokie opinie wśród graczy.

Far Cry 3 za darmo

W Far Cry 3 gracze wcielają się w Jasona Brody’ego — samotnego człowieka na krańcu świata, który utknął na tajemniczej tropikalnej wyspie odciętej od cywilizacji, gdzie bezprawie i przemoc są jedyną pewną rzeczą. Podczas rozgrywki gracze będą dyktować, kiedy, gdzie i jak rozwiną się wydarzenia.

Gra swoją premierę miała 29 listopada 2012 roku. Dostępna jest w języku polskim, a wydana została przez firmę Ubisoft.

Grę za darmo można odebrać do 11 września 2021 roku, do godziny 08:30. Za darmo do zagarnięcia jest standardowa wersja gry.

Far Cry 3 za darmo

Jak pobrać Far Cry 3 za darmo?

Aby pobrać grę Far Cry 3 za darmo, należy postąpić według tych wytycznych:

  1. Wejdź na stronę Ubisoft Store za pomocą tego adresu,
  2. Zaloguj się na istniejące konto Ubisoft lub stwórz nowe,
  3. Kliknij przycisk “Get it for free”,
  4. Gotowe — Twoja gra została przypisana do Twojego konta Ubisoft.

Pamiętajcie, że grę za darmo można odebrać tylko do 11 września 2021 roku, do godziny 8:30. Po tym czasie powrócić standardowa cena za tytuł.

5/5 - (8 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Far Cry 3

Więcej o Far Cry 3

Far Cry 3 to gra akcji, gdzie gracze wcielają się w Jasona Brody’ego — samotnego człowieka na krańcu świata, który utknął na tajemniczej tropikalnej wyspie odciętej od cywilizacji, gdzie bezprawie i przemoc są jedyną pewną rzeczą.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody