Strona główna » Newsy » Lista obiektów The Sims 4 oaza na patio i oficjalna zapowiedź

Lista obiektów The Sims 4 oaza na patio i oficjalna zapowiedź

Z dnia na dzień w Internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat nowej kolekcji o nazwie The Sims 4 oaza na patio. Znamy już oficjalną datę premiery rozszerzenia oraz prawie całą listę obiektów.

The Sims 4 oaza na patio – oficjalna zapowiedź

Zespół The Sims na swoim profilu na Twitterze opublikował post, w którym po raz pierwszy oficjalnie zapowiada najnowszą kolekcję do The Sims 4 z akcesoriami w marokańskim stylu. Zgodnie z przeciekiem, o którym pisaliśmy wcześniej, kolekcja będzie miała swoją premierę 18 maja 2021 roku i będzie dostępna od razu na PC, MAC oraz konsolach PlayStation4 i Xbox One!

Lista obiektów TS4 oaza na patio

W związku z majową aktualizacją The Sims 4 w grze pojawiły się już informację o nowej kolekcji, ale są one jeszcze zablokowane. Użytkownik Twittera JonathanBML dotarł do ukrytych informacji i odkrył prawie wszystkie obiekty z The Sims 4 oaza na patio.

Obiekty z The Sims 4 oaza na patio
The Sims 4 oaza na patio lista obiektów

Na zrzutach ekranu widać, że kolekcja zawiera 22 elementy, w tym 19 obiektów, 2 pokrycia ścian oraz 1 rodzaj nowych kafelków na podłogę. Lista obiektów jest jednak niekompletna, co potwierdziła producenta gry SimGuruNinja. Zdradziła, że lista nie zawiera nowych fryzur, schodów czy ogrodzeń.

Nowy zrzut ekranu oaza na patio

W ramach promocji, SimGuruNinja opublikowała na swoim Twitterze zupełnie nowy zrzut ekranu kolekcji The Sims 4 oaza na patio. Widać na nim niektóre z nowych obiektów i elementów konstrukcyjnych zawartych w tym rozszerzeniu.

The Sims 4 oaza na patio kolekcja Origin

5/5 - (16 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Jeden komentarz
  1. Kolekcje w The Sims 4 nie zachwyciły mnie. Jak dla mnie zbędne rozszerzenia, ale zapewne znajdą się gracze, którzy będą je chcieli mieć i to jest okej. Styl marokański jest imponujący. Bardzo ładnie to wygląda w grze. Tutaj widzę plus 🙂 Jednak to z czym zawsze mam problem – za mało jest tej nowej zawartości wobec ceny jaką trzeba zapłacić :/ Dodatkowo kolekcja ta jest bardzo specyficzna i raczej nie wykorzystamy jej często w naszej codziennej rozgrywce niestety… Przemyciłbym więc ten styl przy jakimś innym rozszerzeniu (dodatku, pakiecie rozgrywki) zamiast osobnej kolekcji

Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody