Strona główna » Newsy » PS Plus październik 2021 – czas na rywalizację

PS Plus październik 2021 – czas na rywalizację

Zespół PlayStation na oficjalnym blogu opublikował listę nowych tytułów, które pojawią się w październiku w PS Plus. W tym miesiącu na graczy czeka rywalizacja w czasie II wojny światowej lub na polu golfowym.

PlayStation Plus październik 2021 – lista gier

Oferta październikowa PS Plus koncentruję się na grach z rywalizacją w tle. Gracze już 5 października będą mogli chwycić za broń, kij golfowy lub walczyć gołymi pięściami. Oferta dostępna będzie do 1 listopada 2021. Oto trzy nowe gry dostępne od października 2021 w PS Plus:

  • Hell Let Loose (PlayStation 5)
  • Mortal Kombat X (PlayStation 4)
  • PGA Tour 2K21 (PlayStation 4)

Oferta PS Plus październik 2021 – w co warto zagrać?

Sony w październiku zaserwuję graczom trzy gry w zupełnie różnych gatunkach, więc większość graczy powinna znaleźć coś dla siebie. Wieloosobowa strzelanka na PS5 Hell Let Loose, symulator golfa PGA Tour 2K21 i bijatyka Mortal Kombat X dołączą do PlayStation Plus we wtorek 5 października 2021.

PS Plus październik 2021 gry

Hell Let Loose to ekskluzywny tytuł dla posiadaczy PlayStation 5. Jest to wieloosobowa strzelanka FPS, której rozgrywka toczy się podczas II wojny światowej. W grze dostępnych jest 14 grywalnych ról wśród typów jednostek piechoty, zwiadu i pancerza, z których każda wyposażona jest w autentyczną broń, pojazdy i wyposażenie. Podstawą rozgrywki są starcia pomiędzy dwiema drużynami w celu przejęcia i utrzymania konkretnych sektorów.

Kolejnym tytułem dostępnym w PS Plus od października to realistyczny symulator golfa PGA Tour 2K21. Gra posiada tryb fabularny, który pozwala stworzyć własną postać i rywalizować z 11 zawodnikami na licencjonowanych polach golfowych. Tytuł oferuje zaawansowany system fizyki, który wymaga od gracza precyzji i dobory odpowiedniego kija, konta nachylenia oraz siły uderzenia piłeczki przy jednoczesnej próbie ominięcia przeszkód na polu golfowym.

Ostatnim nowym tytułem w PS Plus jest bijatyka Mortal Kombat X. Jest to dziesiąta odsłona kultowej serii, w której głównym celem jest pokonanie przeciwnika na arenie za pomocą spektakularnego fatality. W grze dostępny jest tryb fabularny oraz multiplayer. Do wyboru jest 25 postaci, z czego każda posiada swoje indywidualne zdolności.

Zwiastun PS Plus na październik 2021

Gry dostępne w PS Plus do października 2021

Gry dodane do PS Plus we wrześniu 2021 już 4 października znikną z oferty. Warto się spieszyć bo zostało zaledwie kilka dni, a tytuły z wrześniowej oferty były całkiem ciekawe. Oto gry, które w październiku zostaną usunięte z oferty:

  • Overcooked! All You Can Eat (PlayStation 5)
  • Hitman 2 (PlayStation 4)
  • Predator: Hunting Grounds (PlayStation 4)

Zobacz PS Plus na czerwiec 2022

5/5 - (33 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody