Strona główna » Newsy » Przecieki o PS Plus na wrzesień 2021

Przecieki o PS Plus na wrzesień 2021

Na stronie Dealabs pojawił się wątek o przecieku nowych gier, które mają się pojawić w PlayStation Plus we wrześniu 2021. Wątek został zatwierdzony przez administrację, więc jest spora szansa, że przeciek jest prawdziwy

Oferta PlayStation Plus na wrzesień 2021

Użytkownik o pseudonimie billbil-kun udostępnił wątek, w którym twierdzi, że zna najnowszą ofertę PS Plus na wrzesień 2021. Jeżeli przecieki okażą się prawdziwe – subskrybenci będą mieli trzy solidne tytuły do ogrania. Wśród oczekiwanych gier znalazły się następujące tytuły: Hitman 2, Predator: Hunting Grounds oraz All You Can Eat. Pierwsze dwie gry pojawią się na PS4 i PS5, Overcooked zarezerwowany jest tylko dla PlayStation 5.

PlayStation Plus na wrzesień 2021

Sony jeszcze nie ogłosiło oficjalnie lisy gier dla PS Plus na ten miesiąc, więc informację należy traktować raczej jako ciekawostkę. Według plotek powyższe gry mają pojawić się w usłudze już 7 września i mają pozostać dostępne do 5 października.

Warto zaznaczyć, że dalej dostępne są gry z oferty PS Plus na sierpień 2021. W ramach subskrypcji gracze w sierpniu otrzymali następujące tytuły:

  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PlayStation 4 i 5)
  • Tennis World Tour 2 (PlayStation 4 i 5)
  • Hunter’s Arena: Legends (PlayStation 4 i 5)

Zobacz PS Plus na czerwiec 2022

5/5 - (25 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody