Strona główna » Newsy » PS Plus sierpień 2021 – w usłudze Plants vs. Zombies

PS Plus sierpień 2021 – w usłudze Plants vs. Zombies

Lipiec powoli się kończy, a to oznacza, że już zaraz pojawią się nowe gry w ramach subskrypcji PlayStation Plus. Pojawią się trzy tytuły, z czego wszystkie będą dostępne dla PlayStation 5 i PlayStation 4. Co nowego będzie można pobrać od 3 sierpnia?

PS Plus sierpień 2021 – lista gier

W sierpniu 2021 roku na liście znajdą się takie tytuły jak:

  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PlayStation 4 i 5)
  • Tennis World Tour 2 (PlayStation 4 i 5)
  • Hunter’s Arena: Legends (PlayStation 4 i 5)
PlayStation Plus sierpień 2021 potwierdzone gry
Źródło: pushsquare.com

W powyższe tytuły będzie można zagrać od wtorku 3 sierpnia 2021 do poniedziałku 6 września 2021.

Oferta gier PlayStation Plus na sierpień 2021

W sierpniu lista gier nie jest aż tak mocna, jak w poprzednich miesiącach, ale równie ciekawa. Znaną z tego zestawienia jest Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. To trzecioosobowa strzelanka, która została wydana przez Electronic Arts. Gra została wydana 4 września 2019 roku.

Druga z gier to Tennis World Tour 2. Jest to tenisowa gra komputerowa. W grze wcielamy się w zawodowego gracza tenisa ziemnego i mamy możliwość wzięcia udziału w trybie kariery. W grze dostępnych jest aż 38 gwiazd tenisa.

Ostatnia z gier to Hunter’s Arena: Legends – i to właśnie z nią było najwięcej “problemów”. Początkowo – jeden z internautów Twittera – podzielił się zrzutami ekranu, w których była pokazana strona PlayStation i napis sugerujący, że miał być ekskluzywnym dodatkiem dla posiadaczy PS5.

W międzyczasie pojawiła się jednak informacja od twórców gry, że gra będzie dostępna nie tylko dla PS5, ale również dla PS4.

Hunter’s Arena: Legends to sieciowa gra akcji, utrzymana w tonie fantasy. W jednej grze może brać udział nawet 30 graczy, a sama gra zawiera elementy gier MMORPG.

Pamiętajcie, że do 2 sierpnia można bezpłatnie przypisać do konta grę Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, a więcej informacji znajdziesz we wpisie PS Plus lipiec 2021.

5/5 - (9 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody