Strona główna » Newsy » Mini aktualizacja The Sims 4 na listopad 2022 – ubrania, tatuaże i fryzury

Mini aktualizacja The Sims 4 na listopad 2022 – ubrania, tatuaże i fryzury

Maxis wydał właśnie drugą w tym miesiącu mini aktualizację do The Sims 4 w formie ekspresowej dostawy. Tym razem fani gry otrzymali ubrania inspirowane Mass Effectem, a także nowe fryzury i zarost.

Druga listopadowa ekspresowa dostawa The Sims 4

Trzeba przyznać, że listopad jest wyjątkowo owocnym miesiącem dla fanów serii The Sims. Dosłownie kilka dni temu miał miejsce ogromny wyciek filmów z The Sims 5, które przedstawiają nowy świat, obiekty, a także wnętrza mieszkań. Ponadto z początkiem listopada do The Sims 4 dodany został plakat z bohaterami gry It Takes Two, a to nie koniec nowości, bo twórcy przygotowali dla graczy kolejną mini aktualizację. Tym razem do The Sims 4 zawitała ekspresowa dostawa, która zawiera sporo nowości w trybie tworzenia Sima oraz nową piosenkę.

Druga listopadowa ekspresowa dostawa the sims 4

Zaletą ekspresowych dostaw jest brak konieczności aktualizacji modyfikacji oraz zapisywania rodzin. Wystarczy przejść do zakładki “Dostawa The Sims” w opcjach gry i pobrać nową zawartość. Nowe elementy do The Sims 4 mogą już teraz pobierać gracze na komputerach oraz na konsolach.

Nowa piosenka i współpraca z Anittą

Pierwszą nowością z najnowszej aktualizacji do The Sims 4 jest utwór brazylijskiej piosenkarki Anitty pod tytułem “Practice” w wersji simlish. Można go posłuchać w menu z piosenkami z gatunku POP lub uruchamiając radio w trybie życia. Nowa piosenka jest efektem współpracy twórców The Sims 4 z Anittą w ramach Sims Sessions. Dodatkowo Maxis udostępnił w galerii Simową postać piosenkarki, którą będzie można pobrać przez rok.

Listopad 2022 aktualizacja The Sims 4 Anitta

Fryzury od DeeSims w aktualizacji The Sims 4

Wraz z najnowszą ekspresową dostawą do The Sims 4 tryb tworzenia Sima powiększył się o dwie nowe fryzury – po jeden dla każdej płci. Obie zostały zaprojektowane przez twórczynię modyfikacji do gry – DeeSims i są dostępne w 25 wersjach kolorystycznych. Męska fryzura została nazwana warkoczykami z dwóch węzłów i jest dostępna w zakładce z włosami średniej długości. Dla kobiet autorka przygotowała fryzurę o nazwie węzły Bantu, które można zobaczyć w tej samej zakładce. Pierwsze głosy na Twitterze wskazują, że nowe włosy bardzo przypadły do gustu graczom.

Nowe fryzury aktualizacja The Sims 4 listopad 2022

Trzy nowe zarosty dla Simów

Największym zaskoczeniem opisywanej aktualizacji do The Sims 4 jest dodanie do gry trzech nowych zarostów dla Simów. Wszystkie można znaleźć w zakładce z wąsami. Dostępne są same wąsy w gęstej oraz ledwo widocznej wersji, a także wariant z dodatkowym owłosieniem na brodzie.

Nowy zarost The Sims 4 aktualizacja listopad 2022

Nowości do The Sims 4 z Mass Effect

Jedną z kluczowych nowości, która pojawia się w The Sims 4 wraz z ekspresową dostawą jest zestaw nowych bluzek, czapek oraz tatuaży inspirowane grą Mass Efect. Zawartość jest efektem nawiązaniem współpracy pomiędzy Maxis, a BioWare z okazji święta N7 Day. Elementy przypadną do gustu przede wszystkim fanom obu serii gier, którzy lubią tworzyć swoje postacie w The Sims 4, a także dla tych, którzy chcą stworzyć prawdziwego zapaleńca i fana popularnego RPG.

Nakrycia głowy Mass Effect

Czapki The Sims 4 Mass Effect

Tatuaże N7

Tatuaże The Sims 4 Mass Effect

Bluzki idealisty i renegata

Bluzki The Sims 4 Mass Effect

Sprawdź: Zapowiedź aktualizacji The Sims 4 z ubraniami Mass Effect

Sportowa koszulka EA Sports w The Sims 4

Ostatnim elementem listopadowej mini aktualizacji do The Sims 4 jest sportowa koszulka dostępna dla kobiet oraz mężczyzn. Przedstawia ono logo EA Sports, czyli oddziału Electronic Arts, który odpowiedzialny jest za takie hity jak np. FIFA 23 oraz Madden NFL 23. T-Shirt dostępny jest w 13 kolorach, które nawiązują do flag poszczególnych krajów m.in. Polski, Hiszpanii czy Niemiec.

koszulka EA Sports The Sims 4 aktualizacja
5/5 - (16 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody