Strona główna » Newsy » Spolszczenie Resident Evil Village już dostępne do pobrania

Spolszczenie Resident Evil Village już dostępne do pobrania

Na wszystkich polskich fanów Resident Evil Village w dniu premiery czekała niemiła niespodzianka w postaci braku polskiej wersji. Z pomocą przyszli fani, którzy za darmo stworzyli spolszczenie do najnowszej odsłony gry.

Resident Evil Village po polsku

Resident Evil Village jest pierwszą od 14 lat grą z serii, w której nie pojawił się język polski. Fani z całego kraju nie kryli oburzenia tworząc różne akcje w Internecie. Capcom mimo to nadal nie zmienił swojej decyzji o braku naszego języka w grze. Jest to dość zaskakująca decyzja, ponieważ gry z serii Resident Evil w Polsce są dość popularne.

Z pomocą jednak przyszli sami fani gry, którzy stworzyli za darmo spolszczenie do Resident Evil Village. Viuys, Amelanduil i Nan3k to użytkownicy forum Graj po polsku, którzy na początku czerwca udostępnili tłumaczenie gry. Spolszczenie jest niemal w 100% ukończone – wyjątkiem są jedynie tekstury, na które składają się napisy z ekranów wczytywania i jeden końcowy tekst. Na tłumaczenie czeka jeszcze dodatek Tragedy of Ethan Winters – Concept Art i Baker Incident Report.

Resident Evil Village po polsku za darmo

Jak zainstalować spolszczenie do Resident Evil Village?

  1. Pobierz modyfikację Fluffy Manager 5000
  2. Uruchom modyfikację klikając w plik “Modmanager.exe” i wybierz z listy gier “Resident Evil Village”
  3. Pobierz spolszczenie Resident Evil Village
  4. Kliknij w przycisk “Options” po prawej stronie, a następnie naciśnij “Open mods folder” i wypakuj zawartość Resident Evil Village – Spolszczenie.rar
  5. Wróć do Mod Managera i kliknij przycisk “Mod list”, a następnie “Refresh mod list”
  6. Sprawdź czy na liście widnieje pozycja Spolszczenie do Resident Evil Village
  7. Włącz grę za pomocą Mod Managera lub za pomocą Steam
5/5 - (27 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Resident Evil Village

Więcej o Resident Evil Village

Resident Evil Village to gra z elementami akcji i survival horroru. W grze wcielamy się w Ethana, kontunuując rozpoczętą przygodę w poprzedniej grze cyklu Resident Evil 7.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody