Strona główna » Promocje » Capcom: wyprzedaż wydawcy – Resident Evil Village o połowę taniej

Capcom: wyprzedaż wydawcy – Resident Evil Village o połowę taniej

Na platformie Steam właśnie ruszyła wyprzedaż wydawcy Capcom, która potrwa aż do 21 marca. W niej będzie można zdobyć znane tytułu w atrakcyjnych cenach. Co ciekawego jest warte uwagi i na co się zdecydować?

Lista najciekawszych tytułów w promocji

Na platformie Steam jest przecenionych całkiem sporo gier tego producenta, w tym takie, które swoją premierę miały całkiem niedawno.

Najciekawszym tytułem jest z pewnością Resident Evil Village, który swoją premierę miało 7 maja 2021 roku. Jest to horrorowa gra z perspektywy pierwszej osoby z trybem jednoosobowym. Oceny gry są przytłaczająco pozytywne, a na wspominanej platformie 95% recenzji spośród ponad 48 tysięcy jest pozytywnych. Gra przeceniona jest o połowę i można ją przetestować za pomocą darmowego dema.

Resident Evil Village w promocji

Drugą mocno promowaną grą jest Monster Hunter Rise, z całkiem świeżą datą premiery – 12 stycznia tego roku. Gra to zupełnie nowy wątek fabularny, który daje graczowi możliwość wcielenia się w postać myśliwego, poznania nowych map oraz walki z potworami. Gra również zbiera pozytywne oceny i w niespełna dwa miesiące zdobyła ich niemal 16 tysięcy. Na ten tytuł przygotowana jest obniżka wynosząca 34%, obniżając cenę gry w okolice 165 zł (lub 194 zł za wersję Deluxe). Grę przed zakupem można przetestować, pobierając jej wersję demo, dostępnej na platformie Steam.

Monster Hunter Rise w promocji

Wśród pozostałych tytułów nie mogło zabraknąć innych części powyższych tytułów, jak choćby Monster Hunter World: Iceborne (50% taniej).

Na promocji znalazły się również takie tytuły jak:

  • Devil May Cry 4 Special Edition (60% taniej)
  • Remember Me (80% taniej)
  • Monster Hunter World: Iceborne Master Edition Digital Deluxe (50% taniej)
  • Monster Hunter: World (taniej 50%)

Do kiedy trwa promocja?

Wyprzedaż rozpoczęła się dzisiaj, 14 marca o godzinie 19:00 i potrwa 7 dni. Zakończy się w dniu 21 marca 2022, również o godzinie 19:00. Pełną listę promocji można znaleźć na specjalnie przygotowanej podstronie, dostępnej pod tym adresem.

5/5 - (15 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Monster Hunter Rise

Więcej o Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise swoją premierę na Nintendo Switch miała już 26 marca 2021 roku, a na komputery PC niecały rok później – 12 stycznia 2022. Gra to zupełnie nowy wątek fabularny, który daje graczowi możliwość wcielenia się w postać myśliwego, poznania nowych map oraz walki z potworami.

Remember Me

Więcej o Remember Me

Remeber Me to zręcznościowa gra akcji, której akcja rozgrywa się w cyberpunkowym świecie. W grze wcielamy się w Nilin, a akcja gry rozgrywa się w futurystycznym Paryżu w 2084 roku.

Resident Evil Village

Więcej o Resident Evil Village

Resident Evil Village to gra z elementami akcji i survival horroru. W grze wcielamy się w Ethana, kontunuując rozpoczętą przygodę w poprzedniej grze cyklu Resident Evil 7.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody