Strona główna » Promocje » Weekend wydawcy Team 17 na Steam! Co ciekawego w promocji?

Weekend wydawcy Team 17 na Steam! Co ciekawego w promocji?

Na Steam rozpoczęła się kolejna promocja, tym razem związana z wydawcą Team 17. Znany jest z takich tytułów jak Overcooked, Worms czy Moving Out. W promocji jest stosunkowo sporo gier. Co tym razem można uzyskać na przecenie gier?

Team 17 Publisher Sale – lista najciekawszych promocji

Poniżej lista najciekawszych promocji, które biorą udział w promocji:

Całą listę promocji możecie zobaczyć na stronie wyprzedaży Team 17 na Steam.

Promocja trwa tylko w ten weekend, do 18 maja 2021. Dlatego też warto przejrzeć całą listę obniżonych cen, aby nie przegapić interesujących nas wyprzedaży.

5/5 - (398 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Overcooked! 2

Więcej o Overcooked! 2

Overcooked! 2 to gra zręcznościowa, która nastawiona jest na kooperację. W grze gracze wcielają się w kucharzy, którzy przygotowują różne potrawy, rywalizując lub współpracując z innymi graczami. Gra jest kontynuacją Overcooked, wydanej w 2016 roku.

Worms W.M.D

Więcej o Worms W.M.D

Worms W.M.D to taktyczna gra akcji z elementami zręcznościowymi, w której gracze kierują drużyną robaków, walcząc przeciwko innym graczom lub komputerowym przeciwnikom. Gra polega na strzelaniu do przeciwników z różnych rodzajów broni i wykorzystywaniu różnych taktyk, aby pokonać przeciwnika. W grze dostępne są również różne power-upy i bonusy, które mogą pomóc graczowi w walce.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody