Strona główna » Newsy » Xbox Game Pass listopad 2021 – nadchodzą mocne tytuły

Xbox Game Pass listopad 2021 – nadchodzą mocne tytuły

Na oficjalnym blogu Xboxa pojawiło się zestawienie gier, które w listopadzie dołączą do usługi Xbox Game Pass. Miesiąc zapowiada się ciekawie bo już na samym początku subskrybenci będą mogli zagrać w aż 3 premierowe tytuły.

Xbox Game Pass listopad 2021 – lista gier

Zdecydowanie zespół odpowiedzialny za usługę Xbox Game Pass dba, aby w każdym miesiącu w usłudze pojawiały się prawdziwe hity. Do połowy listopada w usłudze pojawią się aż trzy tytuły w dniu premiery. W tym miesiącu subskrybenci doczekają się zapowiadanego Minecrafta w wersji Java i Bedrock Edition. Ponadto w dniu premiery pojawi się Forza Horizon 5 oraz Football Manager 2022.

Oto lista gier dostępnych w Xbox Game Pass w listopadzie 2021:

 • Minecraft: Java i Bedrock Editions (PC) – 2 listopada
 • Unpacking (chmura, konsole i PC) – 2 listopada
 • It Takes Two (chmura, konsole i PC) – 4 listopada
 • Kill It with Fire (chmura, konsole i PC) – 4 listopada
 • Football Manager 2022 (PC) – 9 listopada
 • Football Manager 2022: Xbox Edition (chmura, konsole i PC) – 9 listopada
 • Forza Horizon 5 (chmura, konsole i PC) – 9 listopada
 • Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition (konsole) – 11 listopada
 • One Step from Eden (konsole i PC) – 11 listopada
Lista gier Xbox Game Pass listopad 2021

Gry warte uwagi – Xbox Game Pass listopad 2021

Fani wspólnego grania na kanapie na pewno ucieszy It Takes Two, który dołącza do Xbox Game Pass w listopadzie. To kooperacyjna gra akcji opowiadająca o dwójce bohaterów, którzy muszą współpracować, aby rozwiązywać zagadki logiczne i zręcznościowe. Gracze wcielają się w dwójkę rodziców – Codiego i May, którzy w postaci lalek szukają sposobu na powrót do swoich ciał. Grę stworzyło studio Hazelight, które odpowiedzialne było również za A Way Out.

It Takes Two Xbox Game Pass listopad 2021

Kolejnym mocnym tytułem dołączający do Xbox Game Pass w listopadzie jest Forza Horizon 5. To piąta odsłona świetnej serii gier wyścigowych z otwartym światem. Tym razem gra toczy się w Meksyku na największej mapie w historii Forza Horizon. Na graczy czekają tereny pustynne, plaże, kaniony, lasy deszczowe oraz miasto Guanajuato. W nowej odsłonie pojawią się nowe zjawiska atmosferyczne np. burze piastowe i nawałnice tropikalne. Oprócz tego twórcy zwiększyli liczbę modyfikacji pojazdów oraz stworzyli edytor do tworzenia własnych wyzwań.

Forza Horizon 5 Xbox Game Pass listopad 2021

Fanom gangsterskich klimatów na pewno nie trzeba przedstawiać kultowego GTA San Andreas, który w odświeżonej wersji trafi do Xbox Game Pass w listopadzie. Już 11 listopada odbędzie się premiera Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition, w którego skład wchodzą trzy gry z uniwersum: GTA III, Vice City oraz San Andreas. Ostatni tytuł trafi do wszystkich subskrybentów usługi. Rockstar w The Definite Edition przebudował system oświetlenia, dodał tekstury w wysokiej rozdzielczości oraz zmodyfikował system celowania, który przypomina ten z GTA V.

GTA San Andreas Xbox Game Pass listopad 2021

Dodatki i aktualizacje w Xbox Game Pass

Zespół odpowiedzialny za Xbox Game Pass udostępnił listę aktualizacji oraz dodatków do gier dostępnych w usłudze. W listopadzie gracze otrzymają aktualizację 6.66 oraz tryb hordy do Doom Eternal. Fani Battlefield będą mieli okazję zagrać w najnowszą odsłonę 2042 już 12 listopada, dzięki wcześniejszemu dostępowi. Oprócz tego subskrybenci otrzymają w tym miesiącu 3 darmowe miesiące do Discord Nitro oraz nowe skórki na broń do Apex Legends.

Gry dostępne w Xbox Game Pass do 15 listopada

W połowie listopada z usługi Xbox Game Pass zniknie aż 6 tytułów. Wśród gier, znalazł się kultowy symulator prowadzenia parku rozrywki – Planet Coaster oraz odświeżone wydanie Final Fantasy VIII. Wszyscy subskrybenci mogą zakupić poniższe tytuły z 20% zniżką.

 • Final Fantasy VIII HD (konsole i PC)
 • Planet Coaster (chmura i konsole)
 • Star Renegades (chmura, konsole i PC)
 • Streets of Rogue (chmura, konsole i PC)
 • The Gardens Between (chmura, konsole i PC)
 • River City Girls (chmura, konsole i PC)

Zobacz więcej:

5/5 - (29 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody