Strona główna » Newsy » Xbox Game Pass luty 2022 – oferta na drugą połowę miesiąca

Xbox Game Pass luty 2022 – oferta na drugą połowę miesiąca

Microsoft właśnie ogłosił listę gier, które pojawią się w drugiej połowie lutego 2022 w usłudze Xbox Game Pass. Tym razem na graczy czeka 7 gier, w tym premierowo Total War Warhammer III.

Xbox Game Pass luty 2022 – lista gier

Połowa miesiąca już za nami, więc czas na kolejne zestawienie gier, które pojawią się w Xbox Game Pass w lutym. Najgorętszym tytułem tego zestawienia jest oczywiście premierowe udostępnienie Total War Warhammer III. Dla subskrybentów Microsoft przygotował aż dwie gry sportowe oraz dwie gry akcji.

Oto lista gier dostępnych w Xbox Game Pass w drugiej połowie lutego 2022:

 • Mass Effect Legendary Edition (chmura) – 15 lutego
 • Madden NFL 22 (konsole i PC) -17 lutego
 • Total War: Warhammer III (PC) – 17 lutego
 • Roboquest (Game Preview) (PC) – 22 lutego
 • Galactic Civilizations III (PC) – 24 lutego
 • Super Mega Baseball 3 (konsole) – 24 lutego
 • Alice: Madness Returns (PC) – 28 lutego
lista gier Xbox Game Pass luty 2022 druga połowa

Gry warte uwagi – Xbox Game Pass luty 2022

Fani strategii na pewno ucieszy obecność trzeciej odsłony Total War Warhammer w Xbox Game Pass. To ostatnia część serii w uniwersum Warhammera, która wprowadza nowe frakcje Kislevu oraz Kataju. Twórcy tym razem dodali nowe bitwy przy portalach Chaosu oraz zmodyfikowali system oblężeń.

Total War: Warhammer III Xbox Game Pass luty 2022

W tym miesiącu warto także spojrzeć na tytuł Alice: Madness Returns w Xbox Game Pass. To trzecioosobowa gra akcji z 2011 roku opowiadająca historię Alicji, która przemierza zniszczoną Krainę Czarów oraz zmierza się z różnego typu przeciwnikami. W grze podstawowym celem jest pokonywanie kolejnych etapów oraz eksploracja dostępnych lokacji. Tytuł urozmaicony jest o kilka zagadek logicznych, a w całej przygodzie towarzyszą postacie z historii Krainy Czarów.

Alice: Madness Returns Xbox Game Pass luty 2022

Gry dostępne w Xbox Game Pass do 28 lutego

Pod koniec lutego z usługi Xbox Game Pass oraz PC Game Pass znikną cztery tytuły. Wszyscy subskrybenci mają więc 10 dni na ogranie niżej wymienionych gier. Warto pamiętać o 20% zniżce na tytuły, które opuszczają usługę.

 • Hypnospace Outlaw (chmura, konsole i PC)
 • Killer Queen Black (chmura i konsole)
 • Stealth Inc 2 (chmura i konsole)
 • Touhou Luna Nights (chmura, konsole i PC)

Zobacz więcej:

5/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody