Strona główna » Newsy » Games with Gold wrzesień 2022 – cztery gry do odebrania

Games with Gold wrzesień 2022 – cztery gry do odebrania

Microsoft na oficjalnym blogu podzielił się tytułami gier, które za darmo będzie można odebrać w ramach Games with Gold we wrześniu. Tym razem zespół przygotował m.in. symulator prowadzenia parku rozgrywki oraz wielki hit od Valve z portalami w roli głównej.

Games with Gold wrzesień 2022 – lista gier

Wszyscy już chyba zdążyli się przyzwyczaić, że Games with Gold to dość skromny dodatek do subskrypcji Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate, ale nawet tutaj od czasu do czasu można zgarnąć ciekawe tytuły. Wszystko wskazuje na to, że wrześniowy Games with Gold może przypaść do gustu całkiem sporej liczbie subskrybentów. Microsoft na początek roku szkolnego przygotował jeszcze świeżą zręcznościową grę akcji oraz symulator prowadzenia parku rozrywki. W drugiej połowie miesiąca do odebrania pojawi się gra rytmiczna, a na sam koniec prawdziwy hit od Valve, czyli druga część gry Portal. Zapowiada się bardzo interesujący miesiąc.

We wrześniu 2022 subskrybenci będą mogli za darmo zgarnąć następujące gry:

  • Gods Will Fall – od 1 do 30 września
  • Thrillville – od 1 do 15 września
  • Double Kick Heroes – od 16 września do 15 października
  • Portal 2 – od 16 do 30 września
Lista gier Games with Gold wrzesień 2022

Gry warte uwagi w Games with Gold we wrześniu 2022

Fani gier ekonomicznych i strategicznych zdecydowanie powinni sprawdzić Thrillville od Frontier Developments. W grze wcielamy się we właściciela wesołego miasteczka, który stoi przed wyzwaniem stworzenia miejsca rozrywki i zabawy dla gości dbając o zróżnicowane atrakcje oraz miejsca gastronomiczne. Tytuł oferuje aż 150 scenariusze, które zawierają konkretne zadania do wykonania. Tytuł jest bliźniaczo podobny do popularnego odpowiednika na komputery RollerCoaster Tycoon 3.

Portal 2 w Games with Gold wrzesień 2022

W drugiej połowie września do Games with Gold trafi prawdziwa perełka od Valve. Portal 2 to już niemal kultowa gra logiczna, w której gracz ma za zadanie rozwiązać zagadki, tworząc na ścianach specjalne portale. Tytuł oferuję tryb jednoosobowy oraz tryb współpracy z zupełnie odrębną fabułą, oraz zagadkami do rozwiązania. Zdecydowanie jest to tytuł obowiązkowy na jesienne wspólne wieczory na kanapie.

Zwiastun Games with Gold na wrzesień 2022


Zobacz więcej:

5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody