Strona główna » Newsy » Games with Gold listopad 2022 – strategia i gra akcji za darmo

Games with Gold listopad 2022 – strategia i gra akcji za darmo

Microsoft ujawnił tytuły gier, które będzie można odebrać za darmo w listopadzie w ramach Games with Gold. Tym razem na graczy czekają dwie gry – zremasterowana wersja strategii z 2003 roku oraz kolorowa strzelanka.

Games with Gold listopad 2022 – lista gier

Wszystko wskazuje na to, że usunięcie tytułów z biblioteki Xbox 360 wpłynęło dosyć negatywnie na Games with Gold, który uszczuplił się do dwóch gier w miesiącu. Microsoft podjął taką decyzję z powodu osiągnięcia limitu. W listopadzie subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli odebrać za darmo Praetorians – HD Remaster, czyli strategię rozgrywającą się w czasach Rzymskiego Imperium oraz barwną strzelankę o nazwie Dead End Job.

W listopadzie 2022 subskrybenci będą mogli za darmo zgarnąć następujące gry:

  • Praetorians – HD Remaster – od 1 do 30 listopada
  • Dead End Job – od 16 listopada do 15 grudnia
Lista gier Games with Gold listopad 2022

Gry warte uwagi w Games with Gold w listopadzie 2022

Pierwszą propozycją z listopadowego Games with Gold jest Praetorians – HD Remaster. To odświeżona wersja strategii, w której naszym głównym celem jest zostanie cesarzem w czasach Rzymskiego Imperium. Działania wojenne wymagają od gracza umiejętnego zarządzania ludźmi, uwzględnienia topografii terenu oraz dobrania odpowiedniej taktyki. Tytuł oferuję dwadzieścia misji.

Praetorians: HD Remaster Games with gold listopad 2022

Drugi tytuł z Games with Gold w listopadzie to Dead End Job. Jest to barwna gra akcji, w której gracz musi się zmierzyć z nadnaturalnymi istotami przy pomocy rozmaitego sprzętu. Głównym celem jest jednak uratowanie duszy szefowej głównego bohatera, aby ta nie pozostała duchem na zawsze.


Zobacz więcej:

5/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody