Strona główna » Newsy » PS Plus czerwiec 2021 – nowe darmowe gry na PS4 i PS5

PS Plus czerwiec 2021 – nowe darmowe gry na PS4 i PS5

Sony opublikowało listę gier na PlayStation 4 i 5 dla posiadaczy subskrypcji PS Plus, które będą dostępne już od 01 czerwca. W tym miesiącu znajdzie się coś dla fanów przygodówek, bijatyk i strzelanek.

PlayStation Plus czerwiec 2021 – lista gier

Od 1 czerwca 2021 w ramach subskrypcji PlayStation Plus będzie można zagrać następujące gry:

  • Virtua Fighter V: Ultimate Showdown od 1 czerwca do 2 sierpnia (PlayStation 4 i 5)
  • Star Wars: Squadrons od 1 czerwca do 5 lipca (PlayStation 4 i 5)
  • Operation: Tango od 1 czerwca do 5 lipca (PlayStation 5)

Oferta PS Plus czerwiec 2021 – w co warto zagrać?

Tak jak w zeszłym miesiącu, oferta od Sony proponuję trzy gry w różnych gatunkach, dzięki czemu każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie. Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown to zremasterowana bijatyka Virtua Fighter 5 z 2007 roku. W grze gracz ma do dyspozycji 19 bohaterów, którymi będzie mógł rozegrać walki na różnorodnych arenach. Gra oferuję funkcje online takie jak turnieje do 16 graczy, Rank Match, Arcade i słynny, solidny trening VF5.

Lista gier za darmo PS Plus czerwiec 2021

Kolejna gra dostępna od czerwca w PS Plus to Star Wars: Squadrons, czyli strzelanka w uniwersum Gwiezdnych Wojen od EA. Tytuł oferuję rozgrywkę dla jednego gracza oraz multiplayer, a akcja rozgrywa się zaraz po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi.

Ostatni tytuł w ofercie PS Plus na czerwiec to Operation: Tango, który dostępny jest tylko dla posiadaczy PlayStation 5. To przygodowa gra akcji dla dwóch osób, w której gracze wcielają się w postać policjantki i hackera. Głównym celem gry jest uratowanie świata od globalnego zagrożenia.

Gry dostępne w PS Plus do 1 czerwca

Wraz z nadejściem trzech nowych gier, z oferty zostają usunięte tytuły z majowej oferty PS Plus. 01 czerwca 2021 znikają następujące tytuły:

  • Wreckfest od 4 do 31 maja – (PlayStation 5)
  • Battlefield V od 4 do 31 maja – (PlayStation 4 i 5)
  • Stranded Deep od 4 do 31 maja – (PlayStation 4 i 5)

Zwiastun PS Plus na czerwiec 2021

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody