Strona główna » Newsy » PS Plus maj 2021 – mocna oferta na PS4 i PS5

PS Plus maj 2021 – mocna oferta na PS4 i PS5

Sony na oficjalnym blogu właśnie ujawniło najnowsze tytuły, które będą dostępne od maja 2021 w ramach subskrypcji PS Plus. Posiadacze PlayStation 4 dostaną w tym miesiącu dwie gry, a posiadacze PS5 dodatkowo jedną grę.

PlayStation Plus maj 2021 – lista gier

Od 4 maja 2021 w ofercie PlayStation Plus będzie można zgarnąć następujące gry:

  • Wreckfest od 4 do 31 maja – (PlayStation 5)
  • Battlefield V od 4 do 31 maja – (PlayStation 4 i 5)
  • Stranded Deep od 4 do 31 maja – (PlayStation 4 i 5)

Gry na maj 2021 w PS Plus

Zespół PlayStation na maj 2021 przygotował trzy solidne tytuły. Są one na tyle różnorodne, że każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie. Gra Wreckfest to tytuł wydany przez studio Bugbear Entertainment, który jest odpowiedzialny za kultową serię FlatOut. Wreckfest to dynamiczna gra wyścigowa, w której zdecydowanie nie chodzi o granie FairPlay. Gra posiada rozbudowany system zniszczeń, co tylko jeszcze bardziej zachęca do ostrej walki na torze wyścigowym.

PlayStation Plus Maj 2021 gry

W Battlefield V będą mogli zagrać posiadacze PS4 oraz PS5 w ramach wstecznej kompatybilności. Battlefield V to najnowsza pierwszoosobowa strzelanka studia DICE, która przy premierze podzieliła fanów serii. Gra oferuje tryb singleplayer, który skupia się na wojennych opowieściach osadzonych podczas II wojny światowej. Poza kampanią, gra oferuje także rozbudowany tryb multiplayer.

Stranded Deep to symulator survivalowy, w którym trafiamy na bezludną wyspę. Gra została wydana przez australijskie studio Beam Team Games. Celem gry jest przetrwanie na wyspie poprzez zbudowanie sobie tymczasowego schronu, szukanie jedzenia oraz walkę z rekinami. Stranded Deep posiada rozbudowany tryb craftingu oraz umożliwia granie ze znajomymi.

Zwiastun PS Plus na maj 2021


5/5 - (11 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody