Strona główna » Newsy » The Sims 4 Pokój dzieciaków za darmo w EA Play

The Sims 4 Pokój dzieciaków za darmo w EA Play

Zespół EA Play poinformował dzisiaj na swoim koncie na Twitterze o udostępnieniu akcesoriów The Sims 4 Pokój dzieciaków za darmo. Promocja ograniczona jest czasowo, więc warto się spieszyć!

Darmowe akcesoria do The Sims 4 w EA Play

Wczoraj wystartowała promocja, w której można pobrać za darmo akcesoria The Sims 4 Pokój dzieciaków. Promocja jest dostępna dla wszystkich subskrybentów EA Play na Steam, Xbox One oraz PlayStation 4. W przypadku użytkowników PS4 promocja rozpocznie się 20 sierpnia. Użytkownicy na Origin, aby odebrać grę muszą posiadać wyższy abonament – EA Play Pro. Oferta kończy się 14 września.

Pobierz The Sims 4 Pokój dzieciaków za darmo

EA Play to usługa abonamentowa, w której gracze otrzymują dostęp do biblioteki najlepszych gier od Electronic Arts. Usługa dostępna jest na komputerach na Origin i Steam oraz na konsolach PlaySation 4 i Xbox One. Oprócz dostępu do gier, gracze mogą liczyć na specjalne zniżki i promocje. Cena podstawowego pakietu “EA Play” to 14,99 zł. miesięcznie lub 79,99 zł rocznie. Wyższy pakiet “EA Play Pro” kosztuje 59,90 zł miesięcznie lub 419,90 zł rocznie.

Abonament EA Play jest także zawarty w pakiecie Xbox Game Pass Ultimate, który przez pierwszy miesiąc kosztuje zaledwie 4 zł. W związku z tym gracze na konsolach Xbox One mogą zgarnąć akcesoria w pierwszym miesiącu, a następnie anulować subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, która w kolejnych miesiącach kosztuje 54,99 zł. miesięcznie.

The Sims 4 Pokój dzieciaków – cena

The Sims 4 Pokój dzieciaków to siódme akcesoria wydane do gry. Premiera rozszerzenia odbyła się 28 czerwca 2018 roku. Akcesoria skupiają się na nowych aktywnościach dla dzieci za pomocą teatrzyku dla kukiełek oraz elektronicznej grze z walkami stworków. Oprócz tego rozszerzenie wprowadza nowe obiekty do pokoju dziecięcego oraz kilka ubrań. Aktualnie akcesoria dostępne są w letniej promocji The Sims 4.

Ceny The Sims 4 Pokój dzieciaków na wszystkie platformy:

  • The Sims 4 Pokój dzieciaków (Origin i Steam) – 49,90 zł.
  • The Sims 4 Pokój dzieciaków (PlayStation 4) – 42,00 zł.
  • The Sims 4 Pokój dzieciaków (Xbox One) – 49.90 zł.
5/5 - (41 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody