Strona główna » Newsy » The Sims 4 Zostań gwiazdą za darmo do pobrania

The Sims 4 Zostań gwiazdą za darmo do pobrania

EA rusza z kolejną promocją, wtórej będzie można pobrać za darmo The Sims 4 Zostań Gwiazdą na kilka dni. Promocja ograniczona jest czasowa i dostępna tylko dla graczy na komputerach PC i MAC.

The Sims 4 Zostań gwiazdą za darmo na Origin

Już wkrótce wszyscy gracze posiadający podstawę The Sims 4 będą mogli pobrać pełną wersję szóstego dodatku do gry. EA 28 października 2021 udostępni za darmo The Sims 4 Zostań gwiazdą na Origin. Informacja o promocji dostępna jest już w grze w menu głównym. Dodatek będzie dostępny do poniedziałku 1 listopada do godz. 18:00 Po tym okresie dodatek zostanie usunięty z gry, a gracz będzie mógł go zakupić w niższej cenie -50%. Z promocji mogą skorzystać tylko gracze na komputerach PC i MAC posiadający dostęp do aplikacji Origin.

The Sims 4 Zostań Gwiazdą pobierz za darmo

W ramach promocji gracze będą mogli dodać do swojej gry pełną wersję dodatku, który składa się m.in. z nowego miasta, eleganckich ubrań i drogich obiektów do ogromnych posiadłości gwiazd filmowych. Dodatek wprowadza nową aktywną karierę aktora, w której Sim musi występować na rozmaitych scenach biorąc udziały w reklamach oraz pełnometrażowych filmach.

Udostępnienie pełnej wersji The Sims 4 Zostań gwiazdą za darmo nie jest pierwszą tego typu promocją zorganizowaną przez zespół The Sims. Już w poprzednich miesiącach gracze mogli odebrać za darmo The Sims 4 Eko życie oraz The Sims 4 Miejskie Życie. Oferta skierowana jest dla posiadaczy podstawowej wersji gry lub osób posiadających testową wersję The Sims 4, którzy nigdy wcześniej jej nie uruchamiali oraz subskrybentów programu EA Play i EA Play Pro dla komputerów.

Sprawdź: Kody do The Sims 4 Zostań gwiazdą

Jak pobrać The Sims 4 Zostań gwiazdą za darmo?

Pobrać The Sims 4 Zostań gwiazdą za darmo można na stronie Origin.pl lub bezpośrednio w aplikacji komputerowej – Origin. Na początku warto zalogować się na konto, na którym znajduję się podstawowa gra The Sims 4 lub subskrypcja EA Play. Następnie należy w sklepie wyszukać dodatku Zostań gwiazdą lub kliknąć w link zamieszczony poniżej.

Pobierz The Sims 4 Zostań gwiazdą

Po wejściu w ofertę wystarczy kliknąć w pomarańczowy przycisk po lewej stronie z napisem “Pobierz darmową wersję próbną”. Instalacja dodatku The Sims 4 Zostań Gwiazdą powinna rozpocząć się automatycznie w aplikacji Origin. Jej postęp można obserwować w lewym dolnym rogu okna programu.

The Sims 4 Zostań Gwiazdą download za darmo

The Sims 4 Zostań gwiazdą – cena

Dodatek The Sims 4 Zostań gwiazdą w normalnej cenie kosztuje w Origin 169 zł. Aktualnie trwa promocja, dzięki której można zdobyć rozszerzenie w promocji -50% za 84,50 zł. Zostań Gwiazdą to szósty duży dodatek do The Sims 4, który swoją premierę miał w listopadzie 2018 roku. Rozszerzenie skupia się na zdobywaniu sławy i rozpoznawalności w mieście dzięki nowej karierze aktorskiej.

Sprawdź: Jakie są dodatki do The Sims 4 i ile kosztują?

5/5 - (72 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
komentarzy 8
    • Cześć Zofia! Spokojnie – promocja rozpocznie się dzisiaj wieczorem. Obserwuj nasz profil na Facebooku – poinformujemy jak już będzie można pobierać The Sims 4 Zostań gwiazdą za darmo 😉

    • Cześć Pola! Promocja rozpocznie się dzisiaj wieczorem. Obserwuj nasz profil na Facebooku – jak tylko dodatek będzie do pobrania za darmo damy znać 😉

Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody