Strona główna » Promocje » Borderlands 3 za darmo na Steam

Borderlands 3 za darmo na Steam

Na platformie Steam trwa właśnie promocja, w której to można za darmo pobrać trzecią część kultowej serii Borderlands. Oprócz tego można również zagarnąć tytuł w promocji wynoszącej 67% oraz uzupełnić swoją kolekcję o pozostałe tytuły, które również są w okazyjnej cenie. Co warto wiedzieć na temat promocji?

Borderlands 3 za darmo na weekend

Gra za darmo dostępna jest na platformie Steam do 18 października 2021 do godziny 19:00. Po tym czasie, aby móc zagrać w grę, konieczne będzie jej zakupienie.

Aby zagrać za darmo w Borderlands 3, należy odwiedzić platformę Steam za pomocą poniższego linku, zalogować się na swoje konto Steam (lub zarejestrować się) i kliknąć przycisk “Zagraj”.

Borderlands 3 za darmo na Steam

Borderlands 3 za darmo na Steam

Promocja na Borderlands 3

Jednocześnie podczas trwania darmowego weekendu na Steam, możliwe jest jej również zakupienie w okazyjnej cenie, bo aż 67% taniej w przypadku podstawowej wersji. Promocja cenowa trwa dłużej niż darmowy weekend, bo aż do 28 października 2021, do godziny 19:00.

W promocji są wszystkie edycje Borderlands 3, w tym wersja Ultimate Edition.

Ponadto na wyprzedaży są niemal wszystkie pozostałe części, w tym Borderlands 1 i 2, The Pre-Sequel oraz Borderlands 2 VR. Listę wszystkich przecenionych tytułów znajdziecie pod tym adresem.

Więcej o Borderlands 3

W grze Borderlands 3 gracz wybiera jednego z czterech zupełnie nowych Łowców Skarbów — poszukiwaczy skarbów z Borderlands, z których każdy z nich posiada rozbudowane drzewko umiejętności, zdolności i możliwość dostosowania do własnych potrzeb. W grę można grać w trybie singleplayer oraz multiplayer wraz ze znajomymi, aby zmierzyć się z szalonymi wrogami i zdobyć mnóstwo łupów.

Gra jest bezpośredni sequelem Borderlands 2 z 2012 roku, swoją premierę miała w 2019 roku, a dzisiaj dostępna jest w okazyjnej cenie z możliwością zagrania całkowicie za darmo.

5/5 - (11 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Borderlands 3

Więcej o Borderlands 3

Borderlands 3 to strzelanka FPP z elementami RGP. Gracz podczas rozgrywki wybiera jednego z czterech zupełnie nowych Łowców Skarbów — poszukiwaczy skarbów z Borderlands, z których każdy z nich posiada rozbudowane drzewko umiejętności, zdolności i możliwość dostosowania do własnych potrzeb. W grę można grać w trybie singleplayer oraz multiplayer wraz ze znajomymi, aby zmierzyć się z szalonymi wrogami i zdobyć mnóstwo łupów.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody