🏠 Strona główna Promocje For Honor za darmo na PC, Xbox oraz PlayStation

For Honor za darmo na PC, Xbox oraz PlayStation

Ubisoft przygotował promocję, w ramach której można uzyskać dostęp pełnej gry For Honor na weekend. Promocja jest ograniczona czasowo, ale za to dostępna na wszystkich platformach: PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X. Co należy zrobić, aby zagra w For Honor za darmo?

For Honor za darmo na weekend

W ramach oferty, która jest ograniczona czasowo, możemy uzyskać pełny dostęp do gry For Honor. Ubisoft zapewnia, że jest to pełna wersja gry, a po skończeniu się promocji, wszystkie zdobyte przedmioty i postępy z gry zostaną przeniesione do zakupionej później wersji, jeżeli kogoś zainteresuje temat.

Jak zagrać w For honor za darmo?

Aby zagrać w For honor za darmo, wystarczy wykonać kilka kliknięć, aby móc się cieszyć grą. Przede wszystkim należy przejść na stronę poświęconej tej promocji: freeweekend.ubisoft.com/for-honor/pl-PL

Następnie wystarczy wybrać interesującą nas platformę. Do wyboru jest aż pięć możliwości: PC. Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

For Honor za darmo na PC, Xbox i PS

W przypadku wyboru PC wystarczy zalogować się na swoje konto Ubisoft. Gra zostanie dodana automatycznie do konta.

W przypadku konsol Xbox należy się zalogować na swoje konto Microsoft, a następnie wybrać wersję próbną.

Podobnie jest w przypadku PlayStation, tylko że tutaj najpierw wybieramy wersję próbną, a następnie należy się zalogować za pomocą konta Sony.

W grę można zagrać za darmo tylko w wybranych dniach. Promocja rozpoczyna się w czwartek 27 stycznia 2022 od godziny 18:00 i potrwa do poniedziałku 31 stycznia 2022 do godziny 20:00.

Promocja na For Honor

Jest to bardzo dobry moment, aby przetestować grę i zastanowić się nad jej zakupem, zwłaszcza że jest w dosyć sporej promocji 85% na sklepie Ubisoft Store. Obecnie jej cena wynosi niespełna 18 złotych. Więcej na temat promocji można przeczytać tutaj.

5/5 - (16 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 201
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy