Strona główna » Promocje » Nowy Rok Księżycowy ze zniżkami do 80% w Ubisoft Store

Nowy Rok Księżycowy ze zniżkami do 80% w Ubisoft Store

Podobnie jak platformie Steam wystartowała kolejna promocja z okazji Chińskiego Nowego Roku, tym razem w Ubisoft Store. Promocji na tytuły Ubisoftu jest całkiem sporu, a przecenione są takie tytuły jak Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla czy WatchDogs Legion. Dodatkowo na wybrane gry można powiększyć zniżkę o dodatkowe 15% na przeceniony produkt ze specjalnym kodem.

Lista najciekawszych promocji w Ubisoft Store

Poniżej prezentuję listę promocji, na które warto zwrócić swoją uwagę:

  • For Honor – taniej o 85%
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – taniej o 75%
  • Assassin’s Creed Odyssey – taniej o 75%
  • Watch Dogs Legion – taniej o 67%
  • Assassin’s Creed Revelations – taniej o 67%
  • Assassin’s Creed Valhalla – taniej o 50%
  • Anno 1800 – taniej 50%
  • Far Cry 6 – taniej 35%

To nie wszystkie promocje, jakie są aktualnie na stronie. Całą listę promocji można znaleźć na oficjalnej stronie wyprzedaży w sklepie Ubisoft Store.

Ubisoft Store - promocje na Nowy Rok Księżycowy

Ponadto zaznaczyć, że w grę For Honor można za darmo zagrać w ten weekend — od 27 do 31 stycznia, a więcej o tym można przeczytać tutaj: For Honor za darmo.

Nowy Rok Księżycowy w Ubisoft Store — do kiedy promocje?

W Ubisoft Store z okazji Nowego Roku Księżycowego przeceny będą trwać aż do 7 lutego 2022, do godziny 10:00. Czasu jest całkiem sporo, dlatego można ze spokojem przeglądać oferty.

Dodatkowo, co 48 godzin, na platformie będą pojawiały się nowe promocje. Będą to wybrane gry, które będą przecenione jeszcze więcej, dlatego warto zaglądać na stronę wyprzedaży raz na jakiś czas, jeżeli interesuje nas jakiś konkretny produkt.

Promocje z okazji nowego księżycowego roku w Ubisoft Store

Zapraszam też zapoznania się z wyprzedażą prowadzoną na platformie Steam, która trwa do 3 lutego 2022: Promocje na Steam z okazji Chińskiego Nowego Roku.

Dodatkowa zniżka 15% na wybrane produkty

Niektóre z gier, pomimo tego, że są w promocji z okazji Nowego Roku księżycowego, można im naliczyć dodatkową zniżkę w wysokości 15%. Przy standardowej obniżce 50% na wybraną grę i zastosowaniu dodatkowej obniżki, daje to łącznie 57,5% zniżki, przy 75% to już 86% mniej od ceny standardowej.

Aby zastosować obniżkę, należy w koszyku dodać kod promocyjny LUNAR15. Należy jednak zaznaczyć, że nie na wszystkie gry będzie obowiązywała dodatkowa zniżka.

5/5 - (13 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Anno 1800

Więcej o Anno 1800

To strategia ekonomiczna, której akcja rozgrywa się podczas rewolucji przemysłowych. Zadaniem gracza jest stworzenie dobrze prosperującej metropolii.

Assassin's Creed Odyssey

Więcej o Assassin's Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey to kolejna, jedynasta już, część z serii gier Assassin’s Creed. W grze wcielamy się w jedną z dwóch postaci: Aleksiosa lub Kassandrę, a sama akcja gry rozgrywa się w antycznej Grecji.

Assassin's Creed Revelations

Więcej o Assassin's Creed Revelations

Assassin’s Creed Revelations to szósta gra z serii Assassin’s Creed. Gra została wydana w 2011 roku i została udostępniona na PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC. Gracz wciela się w Ezio Auditore da Firenze, mistrza asasynów, który musi zbadać Konstantynopol i jego okolice, jednocześnie chroniąc go przed siłami templariuszy i osmańskich.

Assassin's Creed Valhalla

Więcej o Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla to przygodowa gra akcji. Wyprodukowana została przez Ubisoft Montreal. Akcja gry rozgrywa się w IX wieku w Anglii.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody