🏠 Strona główna Newsy BioShock The Collection za darmo do pobrania w Epic Games Store

BioShock The Collection za darmo do pobrania w Epic Games Store

Właśnie na Epic Games Store wystartowała promocja, w której można za darmo pobrać BioShock The Collection. Fani bestsellerowego cyklu Bioshock mają zaledwie kilka dni na odebranie darmowej kolekcji.

Kolekcja BioShock do pobrania za darmo

Gracze, dla których za darmo to uczciwa cena, powinni się pospieszyć, bo właśnie na Epic Games Stor wleciała prawdziwa perełka. Do 2 czerwca 2022 roku można za darmo pobrać BioShock The Collection, czyli zestaw trzech gier z bestsellerowej serii pierwszoosobowych strzelanek. W skład zestawu wchodzą zremasterowane wersje BioShock i BioShock 2 oraz BioShock Infinite: The Complete Edition, a także dodatki do nich.

BioShock The Collection pobierz

BioShock to seria popularnych strzelanek pierwszoosobowych z elementami RPG. W grach podstawą jest eksploracja światów i walka z przeciwnikami za pomocą broni palnej oraz naturalnych mocy. Zremasterowane wydania zostały podrasowane głównie pod względami graficznymi poprzez zwiększenie rozdzielczości do 1920×1080 oraz poprawienie jakości tekstur. BioShock i BioShock 2 nie są dostępne w języku polskim, ale w internecie można znaleźć całkiem dobrze wykonane spolszczenie. Z całego zestawu jedynie BioShock Infinite posiada polskie napisy.

Jak pobrać BioShock The Collection za darmo?

BioShock, BioShock 2 oraz BioShock Infinite można pobrać za darmo jedynie do 2 czerwca 2022 roku. Warto pamiętać, że dodając kolekcję do biblioteki, pozostaje ona już na zawsze. Pomimo iż cały proces wygląda jak normalnie zakupy, ostatecznie gracz nic nie płaci. Poniżej prezentujemy krok po kroku jak dodać BioShock The Collection do wirtualnej kolekcji na Epic Games Store.

BioShock The Collection za darmo download
  1. Wejdź do sklepu Epic Games Store
  2. Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
  3. Kliknij link: BioShock: The Collection za darmo
  4. Kliknij biały przycisk po prawej stronie z napisem „Pobierz”
  5. Potwierdź zamówienie
  6. Pobierz grę za pomocą launchera Epic Games

Sprawdź: Fall Guys za darmo dla wszystkich od czerwca

5/5 - (23 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 249
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy