Strona główna » Newsy » The Sims 4 Moje ślubne historie – zdjęcia i data premiery

The Sims 4 Moje ślubne historie – zdjęcia i data premiery

Do Internetu wypłynęło sporo informacji na temat najnowszego pakietu rozgrywki o ślubnej tematyce. Fani dotarli już do nazwy rozszerzenia, daty premiery, okładki, zdjęć, a nawet opisu. Poniżej prezentujemy zbiór dotychczasowych informacji.

The Sims 4 Ślubne historie już w lutym

Dopiero co premierę miała nowa kolekcja z karnawałowymi strojami – The Sims 4 Karnawałowa moda, a już do fanów docierają pierwsze przecieki o ślubnym pakiecie rozgrywki, który został zapowiedziany przez twórców na początku stycznia. Według doniesień użytkownika o nicku @Alumia_Italia, nowe rozszerzenie ma się nazywać The Sims™ 4 My Wedding Stories. Tłumacząc to na język polski możemy stwierdzić, że pakiet będzie nosił nazwę The Sims 4 Moje ślubne historie lub The Sims 4 moje weselne historie.

Oprócz tego użytkownik opublikował datę premiery ślubnego rozszerzenia, która miałaby się odbyć już 17 lutego 2022 roku, czyli za dwa tygodnie. To dość mało czasu, ale EA już nie raz publikowało informacje o nowym pakiecie rozgrywki krótko przed premierą.

Okładka The Sims 4 Ślubne historie

Do Internetu trafiła także okładka najnowszego pakietu rozgrywki. Sama grafika wygląda dosyć profesjonalnie i zawiera ikonę, którą można było ujrzeć na oficjalnej zapowiedzi rozszerzenia przez EA. Na okładce widać dwie Simki podczas ślubu, który odbywa się na plaży. Istnieje podejrzenie, że pakiet dostarczy fanom nową okolice w nadmorskich klimatach. Na okładce The Sims 4 Moje weselne historie można ujrzeć także nowy łuk weselny oraz nowe nakrycie głowy dla Simek.

The Sims 4 moje ślubne weselne historie okładka

Zdjęcia i zrzuty ekranu z weselnego pakietu rozgrywki

Użytkowniczka Twittera @lunar_britney pochwaliła się na swoim profilu odnalezionymi zdjęciami z The Sims 4 Moje ślubne historie. Na pierwszym zdjęciu zaprezentowano kolorowy ślub w typowo indyjskim klimacie. Podobnie jak na okładce, sama ceremonia odbywa się na plaży.

Na drugim zrzucie ekranu widać parę młodą, która idzie do ołtarza. Sama ceremonia w tym wypadku odbywa się w kaplicy, w której znajdują się duże okna z witrażami oraz dekracja z kwiatów. Na zdjęciu panna młoda ma założone nakrycie głowy, które widoczne jest również na okładce.

Na kolejnych zdjęciach zaprezentowano prawdopodobnie kolację próbną przed weselem – jest to ceremonia ślubna, na której para młoda może podziękować bliskim i znajomym, którzy pomagali w przygotowaniach. Na zrzucie widoczne są chorągiewki z serduszkami oraz zastawione stoły z jedzeniem oraz napojami. Spotkanie zorganizowane jest na parceli publicznej w The Sims 4, która zlokalizowana jest blisko plaży. Na drugim zrzucie ekranu z The Sims 4 Moje ślubne historie widać przygotowania panny młodej – wybiera bukiet oraz tort na wesele.

Szczegółowe informacje o The Sims 4 Ślubne historie

Użytkowniczka @lunar_britney, oprócz powyższych zrzutów ekranu, opublikowała także oficjalny opis The Sims 4 Ślubne historie. Poniżej prezentujemy jego przetłumaczoną wersję.

Czas iść do ołtarza z pakietem rozgrywki The Sims 4 Moje historie ślubne! Wyrusz w tę podróż na cały dzień i zaplanuj idealną ceremonię. Od prośby ślubnej po przyjęcie, dostosuj każdy szczegół, aby uczcić historię miłosną każdego Sima w naprawdę wyjątkowy sposób. W świecie Tartosa wszystko staje się romantyczne.

Przygotuj się na imprezę — zadanie tego pytania to dopiero początek ślubnej przygody Twojego Sima. Po powiedzeniu „tak”, podekscytowanie i niepokój przejmują kontrolę. Jest tyle do zaplanowania! Wybierz Simów honorowych, aby wesele było jak najbardziej zabawne. Następnie zorganizuj kolację zaręczynową, próbę i jak najlepiej wykorzystaj ostatnią noc bez współmałżonka.

Wprowadź swoje plany w życie – skup się na szczegółach zaślubin. Wybierz stroje ślubne i wszystko, co niezbędne na ten wielki dzień: menu, dekoracje, program…. wszystko! Odwiedzaj lokalizacje stworzone przez lokalną społeczność, aby Twoi Simowie próbowali ciast, wybieraj kwiaty i dostosowuj tradycje, które sprawią, że dzień ślubu będzie bardziej wyjątkowy.

Podziękuj za pomoc – przed wielkim wydarzeniem świętuj z rodziną na próbnej kolacji. Kiedy w końcu nadejdzie czas, pozwól miłości płynąć i zrealizuj wszystkie swoje pragnienia. Wymieńcie się przysięgami i pocałujcie przed ołtarzem, zanim rozpocznie się prawdziwa celebracja. Rozpocznij ceremonię podając herbatę rodzinie lub udaj się prosto na przyjęcie. Goście na weselu niech szaleją na parkiecie, podczas gdy małżonkowie będą kroić ciasto, wygłaszać przemówienia oraz odbierać gratulacje.

4.7/5 - (25 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody