Strona główna » Newsy » Słuchawki Logitech i nowe flagi – Ekspresowa dostawa The Sims 4

Słuchawki Logitech i nowe flagi – Ekspresowa dostawa The Sims 4

Do The Sims 4 właśnie została wydana kolejna mini aktualizacja, dzięki której Simowie mogą założyć czapkę i słuchawki firmy Logitech, a także powiesić na ścianie dwie nowe flagi. Oprócz tego do gry dodano także nowy scenariusz!

Przegląd czerwcowej mini aktualizacji do The Sims 4

Czerwiec wśród fanów gry rozpoczął się dosyć emocjonująco – głównie za sprawą zapowiedzi najnowszego pakietu rozgrywki The Sims 4 Wilkołaki. Niespodziewanie dzisiaj do gry została wydana nowa aktualizacji w formie Ekspresowej dostawy, która może i nie wnosi wiele, ale z pewnością umili oczekiwanie na najnowsze rozszerzenie.

Czerwcowa mini aktualizacja do The Sims 4

Czerwcowa mini aktualizacja do The Sims 4 powinna pobrać się automatycznie podczas uruchomienia gry. Jeżeli tak się nie stanie, należy otworzyć menu ustawień i przejść do zakładki “Dostawa The Sims”, a następnie ręcznie sprawdzić dostępne aktualizacje. Pobranie nowej zawartości będzie wiązało się z koniecznością uruchomienia gry ponownie.

Słuchawki Logitech w The Sims 4

Pierwszą nowość gracze The Sims 4 zobaczą już w Trybie tworzenia Sima. Najnowsza ekspresowa dostawa dodaje do gry nowe nakrycie głowy w formie czapki i słuchawek firmy Logitech. Czapka dostępna jest jedynie w czarny kolorze, ale za to słuchawki występują w 8 różnych kolorach.

Słuchawki Logitech aktualizacja The Sims 4 czerwiec

Dwie nowe flagi dumy

Aktualizacja The Sims 4 z czerwca 2019 roku wprowadziła do gry dekoracyjne flagi dumy, które można powiesić na ścianie. Dotychczas było 20 wariantów do wyboru, a z dzisiejszą ekspresową dostawą wybór ten został zwiększony o kolejne dwie flagi.

Nowe flagi dumy aktualizacja the sims 4 czerwiec

Nowy scenariusz – Dumny rodzic

Ostatnią nowością z dzisiejszej mini aktualizacji do The Sims 4 jest nowy scenariusz o nazwie “Dumny rodzic”. Poniżej przedstawiamy pełny opis scenariusza oraz możliwe wyniki i wymagania. Wyzwanie nie ma ograniczenia czasowego i można go rozpocząć nową lub już istniejącą rodziną.

The Sims 4 scenariusz dumny rodzic

Opis: Każdy Sim pragnie być jak najlepszym rodzicem. Wspieraj swoje dziecko od niemowlęcia aż po osiągnięcie wieku nastoletniego, cały czas zapewniając mu miłość i uwagę! Czy ten świeżo upieczony rodzic zdoła przezwyciężyć wszystkie przeszkody i trudy wychowania dziecka z troską?

Wymagania: 1-2 młodych dorosłych lub starszych Simów

Możliwe wyniki: wychowaj dziecko od niemowlęcia od wieku nastoletniego

5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody