Strona główna » Newsy » Nowy dodatek The Sims 4 Razem raźniej – zdjęcia i opis

Nowy dodatek The Sims 4 Razem raźniej – zdjęcia i opis

Właśnie do sieci wypłynęły zdjęcia i oficjalny opis najnowszego dodatku do The Sims 4 – Growing Together. Rozszerzenie będzie skupiało się na relacjach rodzinnych oraz pierwszych zauroczeniach młodych Simów.

Twórcy zapowiadają nowy dodatek do The Sims 4

Zespół odpowiedzialny za rozwój The Sims 4 nie próżnował, a początek roku rozpoczął się premierą dwóch kolekcji, a przed graczami jeszcze premiera dużej aktualizacji do gry oraz zapowiedź nowego dodatku. Zgodnie z postem opublikowanym na oficjalnym koncie Twittera już jutro fani zobaczą zwiastun nowego rozszerzenia, który nosi tytuł The Sims 4 Growing Together.

Zgodnie z opublikowanym harmonogramem do The sims 4, rozszerzenie będzie skupiać się na więzach rodzinnych i dorastaniu.

The Sims 4 Growing Together – okładka i pierwsze zdjęcie

Niemiecki sklep internetowy cw-mobile.de przedwcześnie opublikował ofertę sprzedaży nowego dodatku do The Sims 4 – Razem raźniej. Dzięki niej światło dzienne ujrzała okładka nowego rozszerzenia oraz pierwsze zdjęcie, które prezentuje zawartość oraz motyw przewodni.

Najnowszy dodatek do The Sims 4 będzie skupiał się na dorastaniu oraz zacieśnianiu relacji rodzinnych. Zgodnie z przypuszczeniami fanów, twórcy tym razem stworzyli rozszerzenie, które przypomina The Sims 3 Pokolenia, czyli dodatek, który rozbudowywał każdy etap dorastania. Z opisu można wywnioskować, że relacje będą bardziej rozbudowane, a Simowie będą dobierać się w pracy na podstawie osobistych preferencji. Mechanika brzmi bardzo podobno do chemii, która występowała w drugiej odsłonie serii The Sims.

Oficjalny opis The Sims 4 Razem raźniej

Wzmacniaj więzi rodzinne, twórz przyjaźnie lub wrogość i odkrywaj prawdziwego siebie dzięki dodatkowi The Sims™ 4 Razem raźneij! Sposób, w jaki Twoi Simowie budują relacje z innymi Simami – od członków rodziny po nowych znajomych – jest teraz bardziej zróżnicowany i dogłębny. Zarówno zaplanowane wydarzenia, takie jak imprezy nocne, jak i nieoczekiwane kamienie milowe, takie jak kryzys wieku średniego, kształtują Twoich Simów i ich związki.

Trwałe efekty
Ważne decyzje i kamienie milowe pomagają zdefiniować osobowość Twoich Simów. Odblokowuj i zmieniaj cechy osobowości, gdy Twoi Simowie przechodzą kryzysy wieku średniego, gdy wprowadzają się do nich członkowie rodziny i wiele innych rzeczy w ciągu ich życia. Odkrywanie siebie to zadanie na całe życie.

Dynamika społeczna
Czasami Simowie po prostu pasują do siebie jak garnek i pokrywka. Twój Sim może spotkać na imprezie Sima, z którym od razu poczuje chemię – lub którego nie może znieść na pierwszy rzut oka. Twój Sim ma teraz preferencje, które określają, z którymi Simami jest zgodny, a które spotkania mogą przerodzić się we wrogość.

Relacje rodzinne
Relacje między powiązanymi Simami są znaczące i złożone. Idąc przez życie razem, będą doświadczać zarówno dramatycznych, jak i jednoczących momentów, które wpływają na dynamikę rodziny i relacje.

Idealny dla rodzin
Położone nad zatoką oceaniczną San Sequoia było kiedyś małą wioską rybacką, która z czasem przekształciła się w tętniące życiem miasto. Znajdziesz tu spokojne przedmieścia, tętniące życiem centrum rekreacyjne, bliską społeczność i wpływową rodzinę – Robleses.

Dodatkowa zawartość

Zgodnie z przeciekami, które zostały opublikowane przez sklep cw-mobile.de, twórcy przygotowali niespodziankę dla osób, które zakupią dodatek The Sims 4 Razem raźneij do 27 kwietnia 2023 roku.

Dodatkowe obiekty The sims 4 Growing Together

Wraz z dodatkiem, gracze otrzymają zestaw “Zabawa na zewnątrz”, który zawiera trzy nowe obiekty: zestaw huśtawkowy “Wysokie loty dzieciństwa”, Zjeżdżalnia dla maluchów “Mały wieloryb” oraz plecak do noszenia niemowlaka.

5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody