Strona główna » Newsy » The Sims 4 Wystrój marzeń – najważniejsze nowości

The Sims 4 Wystrój marzeń – najważniejsze nowości

Już 1 czerwca 2021 roku odbędzie się premiera nowego rozszerzenia o nazwie The Sims 4 Wystrój marzeń. Na dzisiejszej transmisji twórcy zaprezentowali wiele szczegółów i informacji o pakiecie rozgrywki. Poniżej znajdziecie te najważniejsze.

Nowe ubrania i fryzury

Wraz z nowym rozszerzeniem The Sims 4 Wystrój wnętrz do gry zostaną dodane 4 fryzury dla Simek, 9 pełnych strojów, 8 części górnych i 9 części dolnych ubioru. Simki będą mogły ubrać się w nowe sukienki, swetry z odkrytym ramieniem oraz założyć roboczy fartuch.

The Sims 4 Wystrój marzeń fryzury
Ubrania dla simek w nowym pakiecie rozgrywki

Dla mężczyzn dodatek The Sims 4 Wystrój marzeń wprowadzi trochę mniej elementów w trybie stwórz Sima. Rozszerzenie dodaje dwie nowe męskie fryzury, 2 pełne stroje oraz 6 górnych i 3 dolne części ubioru. Simowie wraz z nowym rozszerzeniem dostaną ubrania robocze, koszulę w kratę oraz spódnicę.

The Sims 4 Wystrój marzeń first look
The Sims 4 Wystrój marzeń przegląd

Dziewczynki w najnowszym pakiecie rozgrywki otrzymają dwie nowe fryzury (takie same jakie mają dorośli), nową sukienkę, 2 nowe bluzki i 3 pary spodni.

The Sims 4 Wystrój marzeń CAS

Nowe obiekty i meble

Pakiet rozgrywki The Sims 4 Wystrój wnętrz skupia się na projektowaniu pomieszczeń. W związku z tym rozszerzenie wprowadza do gry wiele nowych obiektów i mebli. Oto najważniejsze z nich:

Mini piekarniki i płyty kuchenne

Do simowych kuchni wraz z nowym dodatkiem zawitają małe piekarniki, które będzie można postawić na blacie kuchennym. Dodatkowo dojdą płyty grzewcze oraz piekarniki do zabudowy, które teraz będą mogły być używane jako osobne obiekty

mini piekarniki w The Sims 4

Obiekty i dekoracje w stylu skandynawskim

Podczas dzisiejszej transmisji twórcy poinformowali, że większość obiektów w The Sims 4 Wystrój marzeń jest utrzymana w skandynawskim stylu. Gracze do dyspozycji będą mieli nowe łóżka, stół i krzesła do jadalni, zasłony, dywany oraz obrazy.

The Sims 4 Wystrój marzeń styl skandynawski

Namiot do zabawy dla dzieci

Nowym obiektem wartym uwagi jest kolorowy namiot dla dzieci, który dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych. Dzieci w namiocie mogą się bawić, spać lub uciąć sobie drzemkę. Dorosły rodzic może udawać potwora podczas, gdy dziecko bawi się w namiocie.

Namiot dla dzieci w The Sims 4

Modułowe kanapy i meble

Pakiet rozgrywki The Sims 4 Wystrój wnętrz wprowadza nowość do gry w postaci modułowych kanap oraz mebli. Dzięki nowemu systemowi gracze będą mogli dowolnie układać kolejne elementy kanap w salonie oraz organizować rozmaite meblościanki i garderoby.

The Sims 4 Wystrój marzeń modułowe kanapy

Kariera projektanta wnętrz

Dodatek wprowadza zupełnie nową, interaktywną karierę, w której gracz będzie musiał przebudowywać oraz projektować pomieszczenia. Do dyspozycji będą cztery typy zleceń: renowacja pomieszczenia, dodanie nowego pomieszczenia, renowacja całego piętra oraz dobudowa dodatkowego piętra. Oprócz parcel prywatnych, czyli domów, możliwe będzie także wybieranie zleceń na parcelach publicznych.

The ssims 4 Wystrój marzeń - projektant wnętrz

Na początku należy poznać 4 najważniejsze preferencje Sima. W tym celu wystarczy przeprowadzić z klientem krótką rozmowę. Jeżeli Sim nie wskaże np. swojego ulubionego koloru lub stylu, wówczas można wybrać dowolny.

Kariera architekta w The Sims 4

Po ustaleniu wszystkich szczegółów należy poprosić Sima o opuszczenie parceli i wrócenie po skończonej renowacji. Przed podjęciem się pierwszych przeróbek warto zrobić zdjęcia. Można to zrobić nawet telefonem. Po skończonej pracy jest możliwość wykonania kolejnych zdjęć, które posłużą do stworzenia krótkiej animacji “Przed i po”.

The Sims 4 Wystrój marzeń praca dekoratora wnętrz

Cały proces projektowania wnętrz odbywa się za pomocą trybu kupowania i budowania. Gracz powinien uwzględnić wszystkie preferencje klienta, które poznał podczas wywiadu. Po przekroczeniu budżetu pojawi się ostrzenie, które oczywiście można zignorować.

5/5 - (27 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody