Strona główna » Newsy » Nowy dodatek, pakiet rozgrywki i kolekcja do The Sims 4 nadchodzą!

Nowy dodatek, pakiet rozgrywki i kolekcja do The Sims 4 nadchodzą!

Zespół The Sims na Twitterze oraz Facebooku opublikował plany na najbliższe trzy miesiące dotyczące dodatków i wydarzeń związanych z The Sims 4. Wśród informacji znalazła się zapowiedź nowego dodatku, pakietu rozgrywki oraz kolekcji.

Simowe lato – na co warto czekać?

Twórcy The Sims 4 opublikowali w mediach społecznościowych najważniejsze wydarzenia związane z grą na najbliższe trzy miesiące – maj, czerwiec i lipiec pod hasłem “Summer of Sims”. Na ten okres twórcy szykują nowe rozszerzenia, imprezy oraz aktualizacje do The Sims 4.

Oto najważniejsze informację:

  • Nowa kolekcja – The Sims 4 oaza na patio
  • Pakiet rozgrywki zawierający nową karierę
  • Wirtualna impreza dla fanów The Sims 4
  • Letnie wydarzenie Simów
  • Trzy aktualizacje gry The Sims 4
  • Nowy dodatek, który pozwoli Ci na „Więź z naturą”
Nowy dodatek do The Sims 4

The Sims 4 Wiejskie życie?

Najwięcej pytań pojawiło się pod ostatnim hasłem związanym z dodatkiem do The Sims 4, który ma pozwolić na większą więź z naturą. Jest spore prawdopodobieństwo, że pod tym kryje się właśnie dodatek do The Sims 4 Życie na farmie, o którym fani marzą praktycznie od początku czwartej serii The Sims.

Wśród fanów pojawiają się także domysły, że nowy dodatek może być związany z nową nadnaturalną postacią – wróżką. Pojawienie się wróżek w The Sims 4 również jest bardzo prawdopodobne – wskazuję na to użycie przez twórców słów “charming expansion pack” co można przetłumaczyć jako “czarujący dodatek”. Jeżeli Twórcy zdradzą więcej informacji, oczywiście napiszemy o tym. Aktualnie są to tylko nasze domysły.

Kolekcja oaza na patio do The Sims 4

Wydarzenie “Lato Simów” rozpoczyna się już jutro, ponieważ właśnie 18 maja ma swoją premierę zapowiedziana kolekcja The Sims 4 oaza na patio. Rozszerzenie doda do mieszkań Simów dekoracje i obiekty w stylu marokańskim. Cena kolekcji The Sims 4 oaza na patio to 25 zł. Rozszerzenie będzie dostępne na komputerach PC, MAC oraz konsolach PS4 i XBOX ONE.

Nowy kreatywny pakiet rozgrywki do The Sims 4

Letni harmonogram The Sims 4 zawiera także informację o nowym pakiecie rozgrywki, który będzie zawierać nową karierę. Aktualnie nie wiemy nic poza wpisem udostępnionym dzisiaj przez twórców gry. Fani gry jednak spekulują, że nowy pakiet rozgrywki do The Sims 4 może być związany z muzyką, a wspomniana kariera będzie skupiać się wokół zakładania kapel. Możliwe, że jutro podczas oficjalnej transmisji live dowiemy się czegoś więcej.

5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody