Strona główna » Newsy » Games with Gold marzec 2022 – cztery darmowe gry na liście

Games with Gold marzec 2022 – cztery darmowe gry na liście

Luty zapowiada się bardzo interesująco dla subskrybentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Tym razem Microsoft w ramach Games with Gold oddaje za darmo w ręce graczy m.in. The Flame in the Flood.

Games with Gold marzec 2022 – lista gier

Microsoft właśnie podzielił się listą darmowych gier, które pojawią się w marcu w ramach Games with Gold. Gracze posiadający subskrypcję Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli w tym miesiącu odbyć przygodę w The Flame in the Flood oraz sprawdzić się na boisku w Street Power Football. Pierwszy tytuł już jest dostępny do odebrania w sklepie Xbox. Do najmłodszych graczy w połowie marca trafi przygodowa gra akcji ze SpongeBobem w roli głównej.

W marcu 2022 subskrybenci będą mogli za darmo zgarnąć następujące gry:

  • The Flame in the Flood – od 1 do 31 marca
  • Street Power Soccer – od 16 marca do 15 kwietnia
  • Sacred 2 Fallen Angel – od 1 do 15 marca
  • SpongeBob’s Truth or Square – od 16 do 31 marca
Lista gier Games with Gold marzec 2022

Gry warte uwagi w Games with Gold w marcu 2022

Zdecydowanie największym hitem Games with Gold z marca jest The Flame in the Flood. To survivalowa gra akcji z 2016 roku stworzona przez niezależne studio The Molasses Flood. W grze wcielamy się w dziewczynkę o imieniu Scout, która wraz ze swoim psem przemierza zalane tereny Stanów Zjednoczonych na tratwie. Głównym celem gry jest odkrycie, co stoi za wielką katastrofą oraz dotarcie do głównego sygnału radiowego. Tytuł oferuje eksplorowanie osobnych map oraz system craftowania przedmiotów.

The Flame in the Flood Games with Gold marzec 2022

W tym miesiącu w Games with Gold pojawi się także ciekawy tytuł dla dzieci – SpongeBob’s Truth or Square. Jest to zabawna gra przygodowa, w której tytułowym bohaterem jest SpongeBob, czyli popularna postać animowanej bajki. Głównym celem gry jest zdobycie przepisu na słynne danie w restauracji, w której pracuje protagonista. Tytuł oferuje aż 10 światów, w tym Bikini Dolne oraz Meduzowe Pola.

Zwiastun Games with Gold marzec 2022

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody