Strona główna » Newsy » Games with Gold grudzień 2021 – cztery darmowe tytuły

Games with Gold grudzień 2021 – cztery darmowe tytuły

Na oficjalnym blogu Xbox pojawiła się zapowiedź grudniowej listy gier, które będzie można pobrać za darmo w ramach Games with Gold. Subskrybenci Xbox live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate w tym miesiącu będą mogli wcielić się w przywódcę małego państwa lub spróbować uciec z więzienia.

Games with Gold grudzień 2021 – lista gier

Chociaż darmowe gry w ramach Games with Gold są tylko dodatkiem do subskrypcji Xbox live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate to i tak czasami można wyłapać całkiem ciekawe tytuły.

W grudniu subskrybenci będą mogli za darmo zgarnąć następujące gry:

  • The Escapists 2 – od 1 do 31 grudnia 2021
  • Tropico 5 Penultimate Edition – od 16 grudnia 2021 do 15 stycznia 2022
  • Orcs Must Die! – od 1 do 15 grudnia 2021
  • Insanely Twisted Shadow Planet – od 16 do 31 grudnia 2021
lista gier Games with Gold grudzień 2021

Z gier dostępnych od grudnia 2021 w Games with Gold na pewno warto wyróżnić popularną strategię Tropico 5 wraz z dwoma dodatkami. Fani przygodowych gier zręcznościowych na pewno ucieszy tytuł The Escapists 2 z 2017 roku.

Gry warte uwagi w Games with Gold w grudniu 2021

Najciekawszym tytułem z grudniowego zestawienia Games with Gold jest zdecydowanie Tropico 5, czyli strategii, w której gracz prowadzi swoją dynastię od wczesnego okresu kolonialnego po XXI wiek. Głównym zadaniem jest utrzymanie swojego kraju poprzez zarządzanie przemysłem, rozbudową, a także reagowaniem na klęski żywiołowe i potrzeby mieszkańców. Gra dostępna jest wraz z dwoma dodatkami: The Big Cheese i Hostile Takeover.

Tropico 5 Games with Gold grudzień 2021

Drugim ciekawym tytułem w Games with Gold jest The Escapists 2. To zręcznościowa gra przygodowa z 2017 roku od studia Mouldy. Głównym zadaniem gracza jest zebranie przedmiotów i opracowanie planu do ucieczki z więzienia. Oprócz materiałów, gracz musi poszukać sojuszników do ucieczki, a także uważać na strażników.

Zwiastun Games with Gold grudzień 2021

Zobacz więcej:

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody