Strona główna » Newsy » Pierwsze zdjęcie z The Sims 4 Wilkołaki

Pierwsze zdjęcie z The Sims 4 Wilkołaki

Fani od kilku tygodni z niecierpliwością czekają na zapowiedź najnowszego pakietu rozgrywki do The Sims 4, który został zapowiedziany przez twórców na początku maja. Dzisiaj zobaczyliśmy pierwsze zdjęcie z najnowszego rozszerzenia z wilkołakami z roli głównej.

The Sims 4 Wilkołaki – pierwsza grafika

Od 3 maja nie cichną spekulacje fanów The Sims 4 na temat najnowszego rozszerzenia, który ma skupiać się wokół ciemności, mroku i pełni księżyca. Zdecydowana większość jednak bardzo szybko domyśliła się, że chodzi o wilkołaki w The Sims 4 i wygląda na to, że właśnie doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia!

Na oficjalnej stronie The Sims właśnie pojawiła się grafika, która w całej okazałości prezentuje nową postać nadnaturalną, którą wkrótce dołączy do The Sims 4. Na obrazku widoczna jest Simka w swojej normalnej i nadnaturalnej postaci. Utrzymany jest także klimat, o którym wspominali twórcy. The Sims 4 Wilkołaki to pełen mroku i strachu pakiet rozgrywki.

The Sims 4 Wikołaki zdjęcie

Opublikowane zdjęcie zdradza także oficjalną nazwę nowego pakietu. Plik umieszczono w folderze o nazwie “the-sims-4-werewolves”, który przetłumaczony na język polski oznacza po prostu The Sims 4 Wilkołaki.

Kiedy premiera The Sims 4 Wilkołaki?

Twórcy nadal nie zdradzili fanom gry, kiedy może nastąpić premiera najnowszego pakietu rozgrywki. Z oficjalnej zapowiedzi można jedynie wywnioskować, że premiera The Sims 4 Wilkołaki odbędzie się w czerwcu. Zapaleni gracze jednak dotarli do rejestru z Origin, który wskazuje, że najnowsza aktualizacja do gry zostanie opublikowana 14 czerwca 2022 roku. Jest więc spora szansa, że wraz z aktualizacją zostanie także wydany najnowszy pakiet rozgrywki.

5/5 - (37 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody