Strona główna » Newsy » Nowa kolekcja The Sims 4 Industrialny loft

Nowa kolekcja The Sims 4 Industrialny loft

Nadchodzi nowa kolekcja do The Sims 4! Tym razem twórcy postanowili przygotować nam przedmioty w loftowym stylu, prezentując The Sims 4 Industrial Loft Kit / The Sims 4 Industrialny loft Kolekcja. Co nowego w nowym rozszerzeniu?

The Sims 4 Industrialny loft – najważniejsze informacje

Cała kolekcja The Sims 4 Industrialny loft inspirowana jest przekształconymi magazynami z nowojorskiego Brooklynu. Dzięki rozszerzeniu będziemy mogli skorzystać z ogromnych okien i masywnych obiektów, które będą podkreślać piękno surowych materiałów i detali. Główne cechy dodatku to:

  • Współczesny styl – belki z drewna i stali, które dodają mebli charakteru, tworząc przytulne i ciepłe wnętrza
  • Wyeksponowane elementy – metaliczne otwory wentylacyjne, rury i instalacje oświetleniowe, które łączą ze sobą historię i nowoczesność. Dodatkowo przestrzeń będzie można jeszcze lepiej wykorzystać dzięki podwójnym drzwiom przesuwnym i dużymi oknami, które wypełnią pomieszczenia światłem
The Sims 4 Industrialny loft

Premiera i cena The Sims 4 Industrialny loft

Premiera kolekcji The Sims 4 Industrialny loft zaplanowana jest na 26 sierpnia 2021 roku. To czwarte rozszerzenie do gry zaprezentowane w ostatnim czasie po The Sims 4 Wiejska sielanka, The Sims 4 Wystrój marzeń i The Sims 4 Oaza na patio.

The Sims 4 Industrialny loft cena

Kolekcja The Sims 4 Industrialny loft w dniu premiery kosztować będzie 24,90 zł i dostępna będzie na wszystkich platformach: PC, MAC, PlayStation i Xbox. Będzie to już piąta kolekcja do The Sims 4.

5/5 - (31 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody