Przegląd The Sims 4 Oaza na patio

The Sims 4 Oaza na patio to najnowsza kolekcja, która wprowadza meble oraz dekoracje w stylu marokańskim. Dzisiaj (18 maja 2021) odbyła się premiera rozszerzenia, a my przedstawiamy Wam krótki przegląd.

Co dochodzi wraz z kolekcją The Sims 4 Oaza na patio?

Kolekcje w The Sims 4 to najmniejszy typ rozszerzeń, który twórcy niedawno wprowadzili do gry. The Sims 4 Oaza na patio to czwarty zestaw, który na tle pozostałych wydaje się być najbardziej rozbudowanym. W trybie kupowania dostępnych jest około 11 obiektów. Do dyspozycji mamy nową kanapę, nowy fotel, wazony, stoliki, kwiaty w wielkich donicach, lampiony, a nawet ozdobny zestaw do herbaty.

The Sims 4 oaza na patio recenzja

Trochę więcej (bo aż 17) obiektów otrzymujemy w trybie budowy. Kolekcja zawiera nowy typ schodów, nowe pokrycia ścian, nowe okna oraz kilka rodzajów drzwi i łuków. W pakiecie nie zabrakło oczywiście wielkiej fontanny, którą można postawić na środku swojego patio.

Obiekty w marokańskim stylu

The Sims 4 Oaza na patio to kolekcja skupiona na marokańskim stylu. W związku z tym wszystkie meble mają piękne wzory, intensywne kolory, a elementy budowlane posiadają rozmaite mozaiki. Każdy z obiektów ma kilka opcji kolorystycznych, więc można stworzyć pomieszczenia pełne kolorów i wzorów.

The Sims 4 oaza na patio obiekty

Oprócz obiektów dostępne są nowe barierki, kolumny, łączenia kolumn i pokrycie platform. To wszystko sprawia, że kolekcja The Sims 4 Oaza na patio tworzy bardzo ładną i spójną całość. Dzięki tak rozbudowanej zawartości (jak na kolekcje) można zbudować całe pomieszczenie w jednym stylu tylko z wykorzystaniem Oaza na patio.

The Sims 4 oaza na patio cena

Dużym plusem jest dodanie gotowego pomieszczenie o nazwie “Kawałek raju”, które wykorzystuje większość obiektów z najnowszej kolekcji.

Czy warto kupić The Sims 4 Oaza na patio?

Kolekcje aktualnie kosztują 25 zł i są dostępne na komputerach PC, MAC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na pewno pakiet nie jest dla każdego. Przed zakupem warto zadać sobie pytanie, czy styl marokański pasuje do prowadzonego stylu rozgrywki.

The Sims 4 oaza na patio first look

Obiektów może jest dużo, ale zaprojektowanie domu dla Simów w całości w stylu marokańskim może już stanowić spore wyzwanie. Jedynym rozwiązaniem jest używanie tych samych obiektów w każdym pomieszczeniu lub zdecydowanie się na dodatkowe rozszerzenie np. Kino domowe, które wprowadza obiekty w podobnym stylu. Szkoda, że twórcy nie zdecydowali się na rozbudowanie kolekcji The Sims 4 oaza na patio o dodatkowe meble do sypialni lub kuchni.

Gdzie można kupić The Sims 4 Oaza na patio?

Kolekcja Oaza na patio dostępna jest od dzisiaj na komputerach (Origin i Steam) oraz konsolach w cenie 25 zł. Poniżej przedstawiamy adresy do wszystkich platform:

Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 38
Zostaw komentarz