Strona główna » Newsy » Steam Summer Sale 2021 – znamy datę rozpoczęcia?

Steam Summer Sale 2021 – znamy datę rozpoczęcia?

Steam Summer Sale 2021 to jedno z bardziej wyczekiwanych okresów promocyjnych na gry na platformie Steam. Promocje często sięgają 75%, a nawet 80%, dlatego jest na co czekać. Data rozpoczęcia i zakończenia Steam Summer Sale jest niemal do samego końca ukrywana przez organizatorów, dlatego cieszą przecieki na ten temat.

Donosicielem tych prawdopodobnych dat rozpoczęcia i zakończenia wyprzedaży jest serwis Steam Database, który już nie raz przekazywał przecieki, które okazywały się prawdą.

Steam Summer Sale 2021

Kiedy będzie Steam Summer Sale 2021?

Według serwisu Steam Database w 2021 roku Steam Summer Sale odbywać się będzie w dniach od 24 czerwca do 8 lipca, czyli w podobnym okresie, co w zeszłym roku. A to oznacza, że podane daty mogą mieć pokrycie w rzeczywistości.

Wcześniej jednak odbędzie się wyprzedaż Golden Week Sale 2021, które rozpocznie się 29 kwietnia i skończy 6 maja. Ta z kolei promocja związana jest z japońskim długim weekendem, dlatego można spodziewać się promocji produkcji z tego właśnie kraju.

5/5 - (3 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody