Strona główna » Newsy » Among Us za darmo na komputery w Epic Games Store

Among Us za darmo na komputery w Epic Games Store

Zespół Epic Games Store zorganizował promocję, w ramach której można pobrać za darmo Among Us na komputery. Promocja jest ograniczona czasowo.

Among Us do pobrania za darmo

W ramach letniej wyprzedaży w sklepie Epic Games Store co tydzień udostępniana jest darmowa gra do pobrania. Tym razem nadeszła kolej na grę sieciową – Among Us, którą można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki. Promocja jest ograniczona czasowo – każdy zarejestrowany użytkownik może bezpłatnie nabyć grę do 3 czerwca godz. 17:00.

Among us za darmo - jak pobrać

Among Us to sieciowa gra strategiczna, w której część graczy musi wykonywać konkretne zadania rozrzucone po całej mapie. Druga część graczy to tzw. inpostorzy, którzy muszą potajemnie zabijać pozostałych członków gry. Inpostorzy mają za zadanie zabić jak największą liczbę graczy i nie dać się zabić, a pozostali członkowie muszą odgadnąć kto jest cichym zabójcą.

Jak pobrać Among Us za darmo?

Aby pobrać Among Us za darmo na komputery należy najpierw zarejestrować się na platformie Epic Games Store – można to zrobić klikając tutaj. Po zarejestrowaniu i potwierdzeniu konta przez adres email, należy wyszukać grę w sklepie za pomocą wyszukiwarki, ale skorzystać z poniższego linku:

Pobierz Among Us za darmo

Następnie będąc zalogowanym należy dodać grę do swojej biblioteki klikając przycisk “Pobierz” po prawej stronie. Następnie należy potwierdzić zamówienie i postanowienia o możliwości zwrotu gry w ciągu 14 dni. Pomimo iż gra jest za darmo, obowiązują ją te same zasady co gry, za które trzeba zapłacić.

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Among Us

Więcej o Among Us

Among Us to strategiczna gra komputerowa, przeznaczona do rozgrywki od 4 do 15 graczy jednocześnie. Gra pierwotnie ukazała się na mobilnej platformie Android, następnie iOS, Windows, a w grudniu 2020 roku na Nintendo Switch.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody