Strona główna » Newsy » The Sims 4 Wiejska sielanka – zwiastun i oficjalna zapowiedź

The Sims 4 Wiejska sielanka – zwiastun i oficjalna zapowiedź

Dzisiaj na oficjalnym kanale The Sims na YouTube został zaprezentowany nowy dodatek o nazwie The Sims 4 Wiejska sielanka. Rozszerzenie skupia się na wiejskim życiu Simów, hodowaniu zwierząt i uprawie ogródka.

Oficjalny zwiastun The Sims 4 Wiejska sielanka

10 czerwca o godz. 17:00 producenci gry opublikowali zwiastun najnowszego dodatku do The Sims 4 – Wiejska sielanka. Najnowsze rozszerzenie pozwoli graczom przenieść się na uroczą wioskę o nazwie Henford-on-Bagley. Do gry zostaną dodane nowe zwierzęta: krowy, kurczaki, lamy, lisy oraz króliczki. Lwią częścią dodatku jest także uprawa warzyw i owoców w ogródku oraz zawody na najlepszą uprawę.

Premiera dodatku The Sims 4 Wiejska sielanka będzie miała miejsce 21 lipca 2021 roku. Rozszerzenie będzie dostępne na komputerach PC, MAC oraz konsolach PlayStation 4/5 i Xbox One/Series X|S. Sugerowana cena dodatku to 139,90 zł na Origin.

The Sims 4 Wiejska sielanka – oficjalna zapowiedź

Wraz ze zwiastunem EA opublikowało szczegółowy opis dodatku The Sims 4 Wiejska sielanka:

Rozkoszuj się osobliwym urokiem dodatku The Sims 4 Wiejska sielanka dzięki zwierzęcym przyjaciołom, żywności z ogrodu i zżytej społeczności. W domu gotuj z rodziną, używając najświeższych składników. Odkrywaj las, aby zaprzyjaźnić się z leśnymi stworzeniami lub zdobywać pożywienie, albo udaj się do miasta, aby spotkać się z mieszkańcami. Niezależnie od tego, czy Simowie przytulają krowę, nawiązują przyjaźnie (lub wrogów) ze swoimi kurczakami, czy też uprawiają największe warzywa, okolica obfituje w nowe doświadczenia i sposoby łączenia się z otaczającym ich światem.

The Sims 4 Wiejska sielanka cena

Dodatek o wiejskim życiu do The Sims 4 był długo wyczekiwany przez fanów. W czasie oczekiwań fani do gry stworzyli przeróżne modyfikacje, aby urozmaicić sobie oczekiwania na oficjalny dodatek. The Sims 4 Wiejska sielanka wprowadza do gry nowe zwierzęta hodowlane: kury, krowy, króliczki, a nawet lamy. Wśród zwierząt warto jeszcze wyróżnić lisa, który chętnie ukradnie jajka z nowego pełnego kurnika.

Rozszerzenie wprowadza także szereg dodatkowych zajęć, znanych z wiejskiego życia. Simowie mogą od teraz hodować olbrzymie rośliny, a następnie startować do konkursu podczas jarmarku w Finchwick.

Najważniejsze cechy The Sims 4 Wiejska sielanka

  • Krowa zapewnia wszystkim świeże (aromatyzowane!) mleko, podczas gdy kury składają jaja w kurniku. Zbierz wełnę z lamy, ale uważaj na psotne lisy – nieznośne zwierzątka uwielbiają kraść jajka! W lesie wypatruj dzikich zwierząt, takich jak króliki i ptaki, aby zdobyć ich zaufanie do okazjonalnych prezentów i pomocy w ogrodzie.
  • Spraw, aby gotowanie i praca w ogrodzie były przyjemnością dla całej rodziny. Nowe przepisy wymagają świeżych składników do każdego posiłku. Niezależnie od tego, czy Simowie uprawiają własne produkty, odwiedzają wiejski targ, czy zbierają składniki na wolności, świeże jest najlepsze! Masz ochotę na wyzwanie? Spróbuj uprawiać ponadgabarytowe rośliny, aby wziąć udział w konkursie na jarmarku Finchwick.
  • Henford-on-Bagley to przytulna wioska, w której wszyscy znają wszystkich. Spakuj więc koszyk piknikowy i obręcz do haftu krzyżykowego i udaj się do pubu The Gnome’s Arms, aby odpocząć z mieszkańcami po długim dniu. Zdobywaj wyjątkowe prezenty i poznaj historię miasta od sąsiadów lub weź udział w jarmarku Finchwick, aby pochwalić się swoją najcenniejszą krową lub kurczakiem.
The Sims 4 Wiejska sielanka premiera

Nowością w dodatku jest możliwość pozyskiwania ze zwierząt różnych rodzajów mleka, czy różnych kolorów wełny. Smakołyki podawane zwierzętom pozwalają zmienić smak mleka od krowy, kolor wełny lamy, a nawet wygląd kurczaków. (Przykładowo uzyskanie czekoladowego mleka wymaga poszukania czekogodów w lesie lub zamówienia ich poprzez dostawę produktów spożywczych).

The Sims 4 Wiejska sielanka origin

The Sims 4 Wiejska sielanka wprowadza nowe grządki, dzięki którym Simowie mogą uprawiać ogromne warzywa. Dostępne są gigantyczne arbuzy, bakłażany, dynie, grzyby i sałata. Rośliny te będzie można wykorzystać do nowych potraw albo wystartować w konkursie na jarmarku.

The Sims 4 Wiejska sielanka zapowiedź

Na oficjalnym blogu twórców opublikowany został wpis, w którym można dowiedzieć się jeszcze więcej o najnowszym dodatku The Sims 4 Wiejska sielanka. Artykuł dostępny jest pod tym linkiem.

5/5 - (63 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody