Strona główna » Promocje » 35. urodziny Ubisoftu — za darmo Assassin’s Creed Chronicles Trilogy

35. urodziny Ubisoftu — za darmo Assassin’s Creed Chronicles Trilogy

W tym roku Ubisoft obchodzi swoje 35. urodziny. Z tej okazji przyszykował wiele niespodzianek dla graczy, którzy mogą cieszyć się nie tylko obniżkami w sklepie Ubisoft Connect, ale również odebrać za darmo trzy gry z serii Assassin’s Creed Chronicles. Jak otrzymać gry za darmo?

Assassin’s Creed Chronicles Trilogy za darmo

Assassin’s Creed Chronicles Trilogy to spin-off serii Assassin’s Creed. Pakiet zawiera w sobie trzy gry: Assassin’s Creed Chronicles: China, Assassin’s Creed Chronicles: India oraz Assassin’s Creed Chronicles: Russia. Rozgrywka w grach wzorowana jest na platformówkach 2.5D i premiują gracza za działanie z ukrycia.

Z okazji 35. urodzin Ubisoftu firma rozdaje trylogię za darmo. W tym celu należy przejść pod ten adres zalogować (lub zarejestrować) się na swoje konto Ubisoft Connect, a gra zostanie do niego przypisana automatycznie.

Gry można przydzielić do konta od 9 do 12 listopada 2021 roku, do godziny 11:00.

Z okazji urodzin wart również przyjrzeć się dostępnym promocjom w sklepie Ubisoft Connect, które sięgają nawet do 80%. Ponadto firma rozdaje również darmową zawartość do gier, np. Far Cry 6, AC Valhalla czy Ghost Recon.

5/5 - (17 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Assassin's Creed Chronicles: China

Więcej o Assassin's Creed Chronicles: China

Jest to pierwsza odsłona serii spin-offów w motywie gier Assassin’s Creed. Gra jest platformówką 2.5D, w której w to bohaterką jest Shao Jun, uczennica Ezio Auditore. Akcja gry rozgrywa się w Chinach w XVI wieku.

Assassin's Creed Chronicles: India

Więcej o Assassin's Creed Chronicles: India

Jest to druga odsłona serii spin-offów w motywie gier Assassin’s Creed. Gra jest platformówką 2.5D, która kładzi silny nacisk na aspekt skradania się. Akcja gry rozgrywa się w Indiach w XIX wieku i obrazuje konflikt pomiędzy asasynami i templariuszami.

Assassin's Creed Chronicles: Russia

Więcej o Assassin's Creed Chronicles: Russia

Jest to trzecia odsłona serii spin-offów w motywie gier Assassin’s Creed. Gra jest platformówką 2.5D, która kładzi silny nacisk na aspekt skradania się. Akcja gry rozgrywa się w Rosji w XX wieku podczas gwałtownych rewolucji i represji bolszewików o polityczną opozycję. Główny protagonista to Nikolai Orelov.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody