Strona główna » Newsy » Simorośl w The Sims 4 – kwietniowa mini aktualizacja

Simorośl w The Sims 4 – kwietniowa mini aktualizacja

Do The Sims 4 właśnie trafiła nowa mini aktualizacja zwana ekspresową dostawą. Twórcy do gry wprowadzili zupełnie nowe wyzwanie, w której można ponownie zostać Simoroślą. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania.

Simorośl powraca do The Sims 4 w aktualizacji

Właśnie do The Sims 4 została wydana nowa mini aktualizacja w formie ekspresowej dostawy. Wszyscy gracze powinni otrzymać powiadomienie o nowej zawartości już w menu głównym. Jeżeli tak się nie stało, należy przejść do opcji gry i w zakładce “Dostawa The Sims” sprawdzić, czy dostępna jest nowa paczka do pobrania. Najważniejszą nowością dla graczy jest ponowne wprowadzenie do gry Simorośli. Ta wyjątkowa rasa Sima początkowo dostępna była w specjalnym wyzwaniu w 2017 roku. Poniżej prezentujemy szczegóły nowego wyzwania:

Wyzwanie Simo-Simorośl

Simorośl w The Sims 4 wyzwanie

Opis: Sim zdobył niedawno tajemniczy, Zakazany Owoc Simorośli. Co się może stać, jeśli weźmie kęs lub dwa? Chyba nie zmieni nagle koloru na zielony, nie urosną mu liście ani nie zmieni się w Simorośl prawda? Czy ten Sim osiągnie doskonałość jako Simorośl, zanim skończy się czas i owoce? A może zda sobie sprawę, że jego prawdziwym przeznaczeniem jest zwykłe życie Sima?

Wymagania: 1 młody dorosły lub starszy

Możliwe wyniki: Osiągnij wszysckie cele, żyjąc życiem Simorośli!

Jak zostać Simoroślą w The Sims 4?

Wyzwanie z Simoroślą w The Sims 4 rozpoczynamy od stworzenia nowego Sima lub Simki. Następnym krokiem jest po prostu zjedzenie Zakazanego Owocu Simorośli, który znajduje się w ekwipunku. Efekt przemiany widoczny jest od razu – skóra oraz włosy zmieniają swój kolor na zielony, a wokół Sima pojawiają się zielone liście.

Jak zostać simoroślą w The Sims 4

Zadania dla Simorośli w wyzwaniu:

  • Zjedz zakazany owoc Simorośli znajdujący się w wyposażeniu
  • Niech Twoja Simorośl mówi do roślin
  • Zbierz plony z rośliny doskonałej jakości
  • Zapewnij nawodnienie
  • Wchłoń energię słoneczną z roślin
  • Przeprowadź fotosyntezę, wchłaniając światło słoneczne
  • Dbaj o rośliny jako Simorośl

Nowa fryzura dla Simek

Mini aktualizacja do The Sims 4 wprowadza także nową fryzurę do trybu tworzenia Sima. Fryzura dostępna jest w kategorii średniej długości i posiada 24 wersje kolorystyczne z charakterystycznym ombre. Nowe włosy dostępne są dla wszystkich grup wiekowych – od małego dziecka do emeryta.

Nowa fryzura The Sims 4 aktualizacja kwiecień
5/5 - (32 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody