Strona główna » Newsy » Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 – mocny początek roku

Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 – mocny początek roku

Na oficjalnej stronie Amazon Prime Gaming opublikowane zostało styczniowe zestawienie gier, które subskrybenci mogą już teraz odebrać za darmo. Wśród tytułów znalazły się m.in. Two Point Hospital oraz Total War: Warhammer.

Lista gier w Amazon Primie Gaming styczeń 2022

Amazon Prime Gaming to subskrypcja, która zawitała do Polski pod koniec 2021 roku i od razu zyskała uznanie graczy świetną ceną i ciekawymi dodatkami. Co miesiąc Amazon udostępnia kilka pełnych wersji gier za darmo, a także całą masę dodatków do popularnych gier sieciowych. Styczniowy Prime Gaming zainteresuje przede wszystkim fanów gier strategicznych oraz akcji. Sporym zaskoczeniem jest pełna wersja Star Wars Jedi: Upadły zakon na Origin, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród graczy. Jest więc to idealna okazja do zapoznania się z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Oto pełna lista darmowych gier dostępna od stycznia w Prime Gaming:

 • Star Wars Jedi: Upadły zakon (Origin)
 • Total War: Warhammer (Epic Games Store)
 • World War Z: Aftermath (Epic Games Store)
 • Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered (Amazon Games)
 • WRC 7 FIA World Rally Championship (Amazon Games)
 • Abandon Ship (Amazon Games)
 • Paper Beast – Folded Edition (Amazon Games)
 • In Other Waters (Amazon Games)
 • Two Point Hospital (Amazon Games)
Lista gier Amazon prime gaming styczeń 2022

Na odebranie większości gier z Prime Gaming subskrybujący mają czas do 1 lutego. Są jednak dwie pozycje, które zostaną w usłudze trochę dłużej. Odebrać grę Star Wars Jedi: Upadły zakon będzie można do 2 lutego, a World War Z: Aftermath aż do 7 lutego. Subskrypcja Amazon Prime to jedyne 49 zł. na rok, a w ramach usługi, oprócz gier, otrzymuje się dostęp do Amazon Prime Video, a także darmowe wysyłki w internetowym sklepie bez ceny minimalnej.

Sprawdź: Amazon Prime Gaming w Polsce – Co warto wiedzieć?

Dodatkowa zawartość do gier w styczniu 2022

Darmowe gry to nie jedyny element styczniowej oferty Amazon Prime Gaming. Subskrybenci mogą także odebrać dodatkową zawartość do swoich ulubionych gier sieciowych. Zazwyczaj są to dodatkowe punkty, ekskluzywne skórki lub dodatkowe elementy, które urozmaicają rozgrywkę. W tym miesiącu dla graczy dodano następujące elementy:

 • Roblox – kapelusz cyberpunkowego wilka
 • Battlefield 2042 – pakiet nagród Prime Gaming (skórka „Disaster Response” dla Falck, skórka broni MCS-880 Sub Zero, karta gracza „Priority Target”)
 • League of Legends – kapsuła Prime Gaming (650 RP, trwała skórka 1350 RP, 200 pomarańczowej esencji, 5 odłamków czempiona, 2 odłamki wieczne serii 1, 30-dniowe zwiększenie PD)

Gry warte uwagi – Prime Gaming styczeń 2022

Fani strategii na pewno powinni zainteresować się grą Two Point Hospital. To udany tytuł od Two Point Studios z 2018 roku, w którym gracz prowadzi swoją własną klinikę. Najważniejszym celem są pacjenci, którym trzeba zapewnić odpowiednią opiekę, ale oprócz nich są pracownicy o których też trzeba zadać. Dobrze prowadzony szpital będzie przynosił zyski, które warto inwestować w ulepszenia i rozbudowę budynku.

World War Z: Aftermath to rozszerzona wersja popularnej strzelanki World War Z. W grze wcielamy się w grupę ocalałych, którzy muszą przetrwać apokalipsę zombie. Tytuł posiada kampanię do czterech graczy, którą można rozegrać ze znajomymi lub samemu w towarzystwie postaci kontrolowanych przez komputer. Rozszerzona wersja posiada dodatkowe bronie oraz nowe lokacje.

World War Z Aftermath prime gaming styczeń 2022

Star Wars Jedi: Upadły zakon to przygodowa gra akcji z 2019 roku rozgrywająca się w Uniwersum Gwiezdnych wojen. Gracz wciela się w Cala Kestisa, którego głównym zadaniem jest zabicie wszystkich rycerzy Jedi z rozkazu 66 imperatora Palpatine. Gra jest dostępna wyłącznie w trybie dla jednego gracza.

Zwiastun Amazon Prime Gaming styczeń 2022

Sprawdź: Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody