Strona główna » Newsy » Amazon Prime Gaming w Polsce – Co warto wiedzieć?

Amazon Prime Gaming w Polsce – Co warto wiedzieć?

Na początku tygodnia Amazon wprowadził do Polski swoją usługę Amazon Prime. W ramach subskrypcji użytkownicy otrzymują dostęp do darmowych gier, filmów oraz darmowej dostawy z internetowego sklepu firmy.

Co oferuje Amazon Prime?

Amazon Prime to oferta skierowana głównie do osób, które często zamawiają produkty w sklepie internetowym amazon.pl. W ramach subskrypcji wszystkie zamówienia, niezależnie od kwoty, dostarczane są za darmo do domu lub paczkomatu. W ostatni czasie Amazon rozbudował ofertę i oprócz darmowych dostaw klienci otrzymują dostęp do Amazon Prime Video oraz Amazon Prime Gaming.

Kolejną korzyścią dla użytkowników są specjalne oferty przygotowane w sklepie internetowym w tym corocznego wydarzenia Prime Day oraz subskrypcja Twitch Prime, która daje dostęp do specjalnych kanałów w serwisie oraz odblokowuje specjalne ikony i kolory na czacie.

Amazon Prime – cena

Wydawać by się mogło, że tak rozbudowana oferta może sporo kosztować. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę obecne pozycje na rynku, czyli np. Allegro Smart, który oferuje darmową dostawę lub Netflixa, który pozwala na oglądanie filmów i seriali z dostępnej bazy.

Aktualnie cena Amazon Prime jest bardzo atrakcyjna. Do wyboru są dwa plany: Plan roczny (49zł/rok) lub plan miesięczny (10,99 zł/miesiąc). Biorąc pod uwagę, że w tej cenie subskrybenci otrzymują darmową dostawę bez kwoty minimalnej, dostęp do bazy gier i filmów oraz subskrypcję Twitch Prime oferta wydaje się być bardzo konkurencyjna na rynku. Dla niezdecydowanych Amazon przygotował 30-dniowy okres próbny.

Jakie gry dostępne są w Amazon Prime Gaming?

Amazon Prime Gaming daje dostęp wszystkim subskrybentom do bazy gier i dodatków do gier, które zmieniają się w każdym miesiącu. W ofercie dostępne są gry na najpopularniejsze platformy (Origin, GOG, Epic Games) oraz w autorskiej aplikacji Amazon Games.

W tym miesiącu gracze mogą odebrać następujące gry:

  • Star Wars: Squadrons (Origin)
  • Ghostrunner (GOG)
  • Obcy: Izolacja (Epic Games Store)

oraz mniejsze produkcje: Secret Files 3, Blue Fire lub Song of Horror.

Usługa daje dostęp do dodatkowych łupów w grach, czyli skórek, postaci, zestawów lub ulepszeń. W tym miesiącu gracze mogą pozyskać dodatkową zawartość do takich gier jak: GTA Online, FarCry 6, Palladins oraz Apex Legends. Więcej szczegółów na temat Amazon Prime Games znajduję się TUTAJ.

Sprawdź: Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

5/5 - (30 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody