Strona główna » Newsy » Amazon Prime Gaming sierpień 2022 – 6 darmowych gier na wakacje

Amazon Prime Gaming sierpień 2022 – 6 darmowych gier na wakacje

Właśnie Amazon ogłosił tytuły 6 gier, które w sierpniu za darmo będą mogli odebrać subskrybenci Prime Gaming. Na drugą połowę wakacji zespół Amazon Prime przygotował m.in. zremasterowaną wersję StarCrafta oraz grę przygodową od polskiego studia.

Lista gier w Amazon Primie Gaming sierpień 2022

Subskrybenci Amazon Prime Gaming w lipcu otrzymali potężną dawkę solidnych tytułów – takich jak np. Mass Effect Legendary Edition czy GRID Legends. Wiadome było, że kolejny miesiąc będzie trochę spokojniejszy, ale i tak jest z czego wybierać. Od 1 sierpnia w Amazon Prime Gaming pojawi się 6 nowych tytułów do odebrania za darmo.

Prawdziwą perełką jest oczywiście zremasterowana wersja StarCrafta z 2017 roku. Twórcy w klasyku z 1998 roku poprawili tekstury oraz umożliwili odpalanie gry w rozdzielczości 4k. Fani gier przygodowych powinni sprawdzić w tym miesiącu Family Mysteries: Poisonous Promises. To polski tytuł point-and-click z przeróżnymi mini gierkami od studia Brave Giant LTD oraz Artifex Mundi.

Oto pełna lista darmowych gier dostępna od 1 sierpnia w Prime Gaming:

  • StarCraft: Remastered
  • Zak McKracken and the Alien Mindbenders
  • Beasts of Maravilla Island
  • Recompile
  • ScourgeBringer
  • Family Mysteries: Poisonous Promises
Lista gier Amazon Prime Gaming sierpień 2022

Dodatkowa zawartość do gier w sierpniu 2022

Warto wspomnieć, że subskrypcja Amazon Prime to nie tylko gry, ale także dostęp do bazy filmów, seriali oraz muzyki. Subskrybenci mogą liczyć także na darmową dostawę w internetowym sklepie bez ceny minimalnej. Dla graczy, oprócz darmowych gier, czekają także bonusy do sieciowych tytułów takich jak Fall Guys, Roblox czy League of Legends. W sierpniu w Amazon Prime Gaming będzie można odebrać następujące bonusy:

  • Pokémon GO Prime Gaming Bundle – 30x Poke balls, 5x Max Revives and 3x Golden Razz Berry
  • League of Legends – 350 Riot Points, 5 Mythic Essence, 1 Unowned 1350 RP Skin Permanent, 200 Orange Essence, 2 Series 1 Eternals Shards, and 1 30-day XP Boost
  • Fall Guys – Country Pomp, Summer Hula Skirt and Microphone Pattern

Zwiastun Amazon Prime Gaming sierpień 2022


Sprawdź: Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

5/5 - (23 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody