Strona główna » Newsy » Amazon Prime Gaming listopad 2022 – 7 gier do odebrania

Amazon Prime Gaming listopad 2022 – 7 gier do odebrania

Za pośrednictwem mediów społecznościowych pozwaliśmy tytuły gier, które będzie można pobrać za darmo w ramach Amazon Prime Gaming już 1 listopada. Zdecydowanie subskrybenci nie mogą narzekać na nudę, bo zespół Prime przygotował dla graczy aż 7 tytułów oraz rozmaitą zawartość dodatkową.

Lista gier w Amazon Primie Gaming listopad 2022

Amazon z miesiąca na miesiąc udowadnia, że subskrypcja Prime to wiele korzyści zarówno dla graczy, jak i fanów filmów i seriali. Już 1 listopada w Prime Gaming będzie można odebrać 7 gier z różnych gatunków. W tym miesiącu znalazło się coś dla fanów gier logicznych, przygodowych, a także wyścigowych. Prawdziwą perełką jest jednak udostępnienie klasycznego Fallouta: New Vegas z 2010 roku.

Oto pełna lista darmowych gier dostępna od 1 listopada w Prime Gaming:

 • Fallout: New Vegas Ultimate Edition
 • Indiana Jones and the Last Crusade
 • Facility 47
 • WRC 9
 • Etherborn
 • Whispering Willows
 • Last Day of June
Lista gier Amazon Prime gaming listopad 2022

Fani rajdów samochodowych powinni z listopadowego Prime Gaming być zadowoleni z obecności WRC 9. To dziewiąta odsłona popularnego cyklu wyścigów samochodowych z licencjonowanymi modelami. Głównym celem gry w trybie kariery jest zostanie mistrzem świata w rajdach samochodowych. Pobocznym wyzwaniem jest mądre zarządzanie mechanikami, inżynierami i resztą załogi.

Najciekawszym tytułem jednak z tego miesiąca jest oczywiście Fallout: New Vegas. To klasyczny RPG z 2010 roku, który zabiera gracza do postapokaliptycznego świata. Głównym członem rozgrywki jest ukazanie konfliktu trzech frakcji. Tytuł oferuję możliwość modyfikowania broni oraz odblokowywania perków w trakcie rozgrywki.

Dodatkowa zawartość do gier w listopadzie 2022

Subskrypcja Prime Gaming oferuje graczom co miesiąc nowe darmowe tytuły, ale także rozmaitą zawartość dodatkową do wielu gier online. W tym miesiącu zespół odpowiedzialny za dodatki do gier przygotował nowe pakiety do Fall Guys oraz Madden 23. Miłośnicy Robloxa w listopadzie będą mogli odebrać wirtualne nakrycie głowy Raven Hunter Hood. Warto sprawdzać także oficjalną stronę Prime Gaming, ponieważ w ciągu miesiąca pojawiają się dodatkowe zawartości do takich gier jak GTA Online czy Apex Legends.

 • Roblox – Raven Hunter Hood
 • Destiny 2 – Concentric Dawn Exotic Sparrow
 • Fall Guys – the Sunset Princess Bundle
 • Madden 23 – the Madden NFL Ultimate Team Pack

Zwiastun Amazon Prime Gaming listopad 2022


Sprawdź: Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

5/5 - (19 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody