Strona główna » Zapowiedzi » The Sims 4 Karnawałowa moda – oficjalna zapowiedź kolekcji

The Sims 4 Karnawałowa moda – oficjalna zapowiedź kolekcji

Na oficjalnej stronie The Sims oraz na profilach społecznościowych zespołu EA opublikowana została zapowiedź najnowszej kolekcji o nazwie The Sims 4 Karnawałowa moda. Najnowsze rozszerzenie ukaże się już 3 lutego 2022 roku.

Nowa kolekcja – The Sims 4 Karnawałowa moda

Na początku stycznia producenci The Sims 4 opublikowali plan wydawniczy na najbliższe miesiące, z którego wynikało, że na fanów czekają dwie kolekcje i jeden pakiet rozgrywki. Jedna z tych kolekcji została właśnie zapowiedziana, a jej nazwa to The Sims 4 Karnawałowa moda. Nowe rozszerzenie będzie skupiać się na kolorowych i odważnych strojach, a także rozmaitych dodatkach. Motywem przewodnim najnowszej kolekcji jest brazylijski karnawał.

The Sims 4 Karnawałowa moda origin

Kolekcja The Sims 4 Karnawałowa moda zostanie wydana już 3 lutego 2022 roku w cenie 24,90 zł. Rozszerzenie zostało stworzone we współpracy z Pabllo Vittar – kultową brazylijską supergwiazdą, piosenkarką i aktywistką. Pabllo znana jest ze swojej muzyki, łączącej w sobie elektroniczny dance-pop i brazylijski folk. W kolekcji zobaczymy odważne stroje z wycięciami, cekiny oraz wzory z motywem owoców. Nie zabraknie także odważnego makijażu oraz wielobarwnych dodatków.

The Sims 4 Karnawałowa moda Pabllo Vittar
Pabllo Vittar

Oficjalny opis The Sims 4 Karnawałowa moda

Dodaj energii dzięki kolekcji The Sims 4 Karnawałowa moda, zaprojektowanej we współpracy z Pabllo Vittar, aby uczcić żywiołowość brazylijskiego karnawału! Ucieleśnij pewność siebie i kreatywność największej imprezy na świecie dzięki modzie i akcesoriom z jedyną w swoim rodzaju kolekcją.

The Sims 4 Karnawałowa moda cena

Wyglądaj jak Pabllo Vittar

Uzupełnij codzienną garderobę swojego Sima o żywą kulturę karnawału, reprezentowaną przez Pabllo Vittar. Żywiołowe, zadziorne i świecące stylizacje, style i kolory uosabiają poczucie wolności i zabawy Pabllo.

Uczyń każdy dzień karnawałem

Uchwyć ducha i estetykę karnawału za pomocą wielobarwnych ubrań, makijażu i akcesoriów dla wszystkich Simów. Różnorodność kolekcji zachęca Simów do łączenia tych interesujących elementów w dowolny wygląd, aby uzyskać obfitość radości.

Zwiastun The Sims 4 Karnawałowa moda

Wraz z zapowiedzą The Sims 4 Karnawałowa moda opublikowały został także oficjalny zwiastun kolekcji. Widać na nim Simów w kolorowych stylizacjach oraz szalonych dodatkach w postaci okularów w serduszka oraz kolczyków z kolorowych piór.

5/5 - (17 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody