Strona główna » Newsy » Games with Gold czerwiec 2021

Games with Gold czerwiec 2021

Zespół opublikował dzisiaj zwiastun najnowszym gier dostępnych od czerwca w ramach Games witch Gold dla wszystkich posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Poniżej możecie sprawdzić całą listę gier.

Games with Gold czerwiec 2021 – lista gier

  • The King’s Bird od 1 do 30 czerwca – Xbox One i Xbox Series X/S
  • Shadows: Awakening od 16 czerwca do 15 lipca – Xbox One i Xbox Series X/S
  • NeoGeo Battle Coliseum od 1 do 15 czerwca – Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S
  • Injustice: Gods Among Us od 16 do 30 czerwca – Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S

Gry na czerwiec 2021 – Games with Gold

Już od 1 czerwca 2021 wszyscy posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate otrzymają dwie gry: The King’s Bird oraz NeoGeo Battle Coliseum. Od 16 czerwca do biblioteki dołączą kolejne tytuły w ramach Games with Gold: Shadows: Awakening oraz Injustice: Gods Among Us

Lista gier Games with Gold czerwiec 2021

Microsoft nie pozostawia złudzeń, że dodatek Games witch Gold do subskrypcji to tylko niewielkie urozmaicenie usługi. Games with Gold na maj 2021 dawał nadzieję, że zespół Xboxa będzie udostępniał coraz lepsze gry. Ten miesiąc jest jednak zdecydowanie gorszy, chociaż wśród czterech zaproponowanych gier, można wyróżnić całkiem dobrą bijatykę z superbohaterami uniwersum DC Comics, czyli Injustice: Gods Among Us.

Zwiastun Games with Gold na czerwiec 2021

Zobacz więcej:

5/5 - (23 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody