🏠 Strona główna Newsy Oto obiekty i ubrania z The Sims 4 Wilkołaki

Oto obiekty i ubrania z The Sims 4 Wilkołaki

Do sieci właśnie trafiła lista obiektów, ubrań, fryzur oraz akcesoriów, które dochodzą wraz z najnowszym pakietem rozgrywki The Sims 4 Wilkołaki. Wśród nowości można zauważyć wyczekiwany mały teleskop oraz nowe łóżko piętrowe.

Ubrania, fryzury i akcesoria z The Sims 4 Wilkołaki

Zaledwie wczoraj EA oficjalnie ogłosiło premierę najnowszego pakietu rozgrywki do The Sims 4 z Wilkołakami w roli głównej, a już do sieci trafiły zdjęcia z pełną jego zawartością. Na poniższej grafice można zauważyć, że do trybu tworzenia Sima i wilkołaka trafi przynajmniej 110 nowych elementów. Wśród nich znajdują się nowe fryzury, spodnie, sukienki buty, naszyjniki, bransoletki oraz kolczyki.

Wszystkie ubrania i fryzury z The Sims 4 Wilkołaki

Nie zabrakło także elementów charakterystycznych dla Wilkołaków z The Sims 4 – blizn na twarzy oraz na ciele, nowych kłów oraz pazurów. Na liście widoczne są także ozdoby, które będzie można założyć Wilkołakom w ich futrzastej formie. Są to m.in. naszyjniki oraz kolczyki.

Obiekty z The Sims 4 Wilkołaki

Wraz z publikacją ubrań do sieci trafiła także lista obiektów z The Sims 4 Wilkołaki. Tych jest zdecydowanie mniej, bo zaledwie 78, ale i tutaj można znaleźć coś ciekawego. Na pewno fanów ucieszy fakt, że do The Sims 4 nareszcie nadchodzi mały teleskop, który będzie można ustawić w ogródku oraz w domu. Wraz z nowym pakietem w grze pojawi się ponownie krzak, z którego będą mogli skorzystać Simowie oraz piętrowe łózko, które twórcy dodali do gry w jednej z aktualizacji.

Wszystkie obiekty z The Sims 4 Wilkołaki

Fani głośnego brzmienia będą z pewnością zadowoleni z nowej gitary w The Sims 4 Wilkołaki, a dekoratorów ucieszy fakt obecności nowych pokryć ścian oraz okien czy też drzwi. Wszystkie obiekty utrzymane są w surowym i mrocznym klimacie, który idealnie pasuje do nowego otoczenia Moonwood Mill.

5/5 - (20 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 249
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy