Strona główna » Poradniki » The Sims 4 » Jak powiększyć i zmniejszyć rzeczy w The Sims 4?

Jak powiększyć i zmniejszyć rzeczy w The Sims 4?

The Sims 4 jest prawdziwym rajem dla osób, które kochają budować i dekorować domy swoich simów. Rozbudowany edytor, który pojawił się wraz z czwartą odsłoną sprawił, że budowle, które powstają w grze są jeszcze ładniejsze. Jedną z tych nowości jest możliwość powiększania rzeczy i zmniejszania. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak można to wykonać?

Jak powiększać i zmniejszać obiekty w The Sims 4 na komputerze?

W celu powiększenia lub zmniejszenia obiektu w The Sims 4 na komputerze należy wejść w tryb kupowania, chwycić myszką obiekt i wcisnąć na klawiaturze następującą kombinację klawiszy:

  • Powiększania obiektów w The Sims 4 na komputerze: SHIFT + ]
  • Zmniejszanie obiektów w The Sims 4 na komputerze: SHIFT + [
Jak powiększyć i zmniejszyć obiekty w The Sims 4 na komputerze?

Jak powiększyć i zmniejszyć przedmioty w The Sims 4 na Mac?

Jeżeli posiadasz komputer lub laptopa z systemem MacOS powiększanie i zmniejszanie przedmiotów w The Sims 4 odbywa się za pomocą następujących kombinacji klawiszy:

  • Powiększanie obiektów w The Sims 4 MAC: Command  + ]
  • Zmniejszanie obiektów w The Sims 4 MAC: Command + [
Jak powiększyć i zmniejszyć przedmioty w The Sims 4 na MAC?

Jak powiększyć i zmniejszyć rzeczy w The Sims 4 na PS4?

Powiększanie i pomniejszanie obiektów w The Sims 4 jest również możliwe jeżeli posiadacie grę na konsoli PlayStation 4. Aby powiększyć lub zmniejszyć obiekty w The Sims 4 na PS4 należy chwycić obiekt oraz wcisnąć następujące przyciski na padzie:

  • Powiększanie obiektów w The Sims 4 na PS4: L2 + R2 + przycisk kierunkowy w prawo
  • Zmniejszanie obiektów w The Sims 4 na PS4: L2 + R2 + przycisk kierunkowy w lewo
Jak powiększyć i zmniejszyć rzeczy w The Sims 4 na PS4?

Jak powiększyć i zmniejszyć obiekty w The Sims 4 na Xbox One?

Jeżeli posiadasz The Sims 4 na konsole Xbox One możesz swobodnie powiększać i zmniejszać obiekty. W tym celu należy chwycić dany obiekt w trybie kupowania i wcisnąć następujące przyciski na padzie:

  • Powiększanie obiektów w The Sims 4 na Xbox One: LT + RT + pad kierunkowy w prawo
  • Zmniejszanie obiektów w The Sims 4 na Xbox One: LT + RT + pad kierunkowy w lewo
Jak powiększyć i zmniejszyć obiekty w The Sims 4 na Xbox One?

Jak powiększyć meble w The Sims 4?

Zarówno obiekty ozdobne jak i meble powiększa się w The Sims 4 w ten sam sposób. Należy jednak pamiętać, że powiększenie lub pomniejszenie krzesła lub innego przedmiotu użytkowego może sprawić, że sim nie będzie w stanie z niego skorzystać.

Jak powiększyć meble w The Sims 4?

Jak powiększyć telewizor w The Sims 4?

Aby powiększyć telewizor w The Sims 4 należy najpierw wejść w tryb kupowania, powiesić obiekt na ścianie lub postawić na szafce, a następnie użyć kombinacji klawiszy lub przycisków zgodnych z konkretną platformą. Co ciekawe telewizory nawet te powiększone normalnie działają i simowie mogą z nich korzystać bez żadnych przeszkód.

Jak powiększyć telewizor w The Sims 4?

Jak powiększyć obrazy w The Sims 4?

Powiększanie obrazów w The Sims 4 może sprawić, że arcydzieło, które chcemy wyróżnić może teraz zajmować całą ścianę. Możemy także tworzyć niepowtarzalne instalacje z różnych obrazów lub ozdób, które są dostępne w trybie kupowania. Aby powiększyć obraz w The Sims 4 należy chwycić dany obiekt i wcisnąć odpowiednią kombinację klawiszy lub przycisków. Każda platforma ma inne przyciski, więc zalecamy zapoznać się z klawiszologią umieszczoną w górnej części poradnika.

Jak powiększyć obraz w The Sims 4?
5/5 - (30 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 324
komentarze 3
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody