Strona główna » Newsy » Oto lista błędów z sierpniowej aktualizacji do The Sims 4

Oto lista błędów z sierpniowej aktualizacji do The Sims 4

Ostatnia aktualizacja do The Sims 4 wprowadziła do gry wiele zmian, ale okazuje się, że zawierała także kilka błędów. W sieci Simowi fani zgłaszają problemy z grą, a producenci zapewniają, że już pracują nad poprawkami.

Problemy z sierpniową aktualizacją do The Sims 4

Sierpniowa aktualizacja do The Sims 4 przyniosła fanom wiele rewolucyjnych rozwiązań – zakrzywione ściany, możliwość ustalenia orientacji seksualnej, owłosienie ciała oraz system pragnień i obaw. Niestety okazuje się, że ogromny update zawierał także sporo błędów, które uniemożliwiają graczom prowadzenie spokojnej rozgrywki. Z problemami wiąże się tak wielu graczy, że EA postanowiło w menu dodać specjalny komunikat o pracach nad poprawkami.

Bugi Problemy The Sims 4 aktualizacja sierpień

Jednym z najpopularniejszych błędów jest automatyczne starzenie się Simów, część z graczy ma także problem z okrągłymi ścianami. Jednak najdziwniejszy błąd ukrył się w nowym systemie pragnień, który sprawia, że Simowie chcą romansować z członkami swojej rodziny. Poniżej przedstawiamy najważniejsze problemy z sierpniowej aktualizacji The Sims 4, które już są badane przez twórców.

Automatyczne starzenie Simów

Pierwszym błędem, który wykryli fani po aktualizacji gry jest automatyczne starzenie Simów zaraz po wyjściu z trybu Tworzenia Sima. Dotyczy to Simów, którzy znajdują się na parceli, ale także tych poza nią. Wystarczy, że gracz w trakcie rozgrywki będzie chciał zaprojektować nowe ubranie lub zmienić wygląd Sima. Po opuszczeniu CAS Simowie zaczynają zmieniać swoją grupę wiekową, pomimo iż pasek starzenia nie wskazywał na zbliżające się urodziny.

Błędy Problemy The Sims 4 aktualizacja sierpień

Z problemem głównie zmagają się gracze, którzy zmieniali długość życia swoich Simów na krótkie lub długie. W związku z tym najlepiej przejść do ustawień gry i zmienić długość życia na normalne, dopóki EA nie wyda poprawki. Warto także przed zagraniem zrobić kopię zapasową plików zapisu, a najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie nowego zapisu i poczekanie na naprawę błędu.

Problemy z zakrzywionymi ścianami

Okrągłe ściany w The Sims 4 to prawdziwa rewolucja, która sprawia, że Simowi architekci mają jeszcze większe możliwości. Niestety okazuje się, że zakrzywione ściany sprawiają wiele problemów w trakcie budowy. Jednym z popularniejszych jest nieprawidłowe wyświetlanie sufitu, który nie pokrywa w całości pomieszczenia.

Simowi budowniczy mają także problem z ustawianiem okrągłych fundamentów w pomieszczeniach. Wokół nich pojawiają się graficzne błędy przedstawione w powyższym wpisie od Plumbob Kingdom. Fani wspominają także o błędach z tapetami umieszczonymi na zaokrąglonych ścianach, które nie łącza się w jeden wzór.

Chęć romansowania z członkami rodziny

Na koniec warto wspomnieć o błędzie, który wywołał burzliwą dyskusję na Reddicie. Okazuje się, że nowy system pragnień i obaw zawiera poważny błąd, który kompletnie ignoruje więzi rodzinne pomiędzy Simami. Wynikiem tego jest chęć romansowania np. matki ze swoim synem. Fani gry zasypiali internet zrzutami ekranu, na których prezentowane są niecodzienne pragnienia swoich Simów.

Problemy The Sims 4 aktualizacja sierpień

Twórcy przyznali, że jest to błąd, nad którym już pracują. Aktualnie niestety nie ma rozwiązania, jak obejść dany problem, więc tymczasowo warto ignorować tego typu pragnienia Simów lub w ustawieniach gry wyłączyć nowy system.

Na Twitterze jednego z producentów gry The Sims 4 pojawił się wpis, który ma uspokoić graczy, którzy czekają na naprawę błędów.

Chciałem tylko potwierdzić, że Chęć umawiania się z członkiem rodziny jest czymś, o czym wiemy, sami to odtworzyliśmy, pracujemy nad tym. Chcemy to naprawić ASAP, dziękujemy za wszystkie zgłoszenia błędów, doceniamy je. Oczywiście pracujemy również nad błędem związanym ze starzeniem się.

EA zapowiada naprawę błędów już w przyszłym tygodniu

Trzeba przyznać, że Simowi fani zasypali internet zgłoszeniami na temat napotkanych błędów w The Sims 4. Na szczęście twórcy zapowiedzieli już, że błędy zostaną naprawione w następnej łatce, której można się spodziewać już w przyszłym tygodniu. Na początku zostanie rozwiązany problem ze starzejącymi się Simami oraz z błędnymi pragnieniami Simów.

Aktualizacja naprawi także błąd, który sprawia, że Simowie lub zwierzęta w mieście stają się automatycznie gwiazdami z dodatku The Sims 4 Zostań Gwiazdą. Gracze, którzy kupili w ostatnim czasie dodatek The Sims 4 Licealne lata i nie otrzymali dodatkowej zawartości także mogą odetchnąć z ulgą. Brak aktywacji specjalnych obiektów jest wynikiem błędu, który zostanie naprawiony.

Zakończyliśmy nasze dochodzenie w sprawie różnych przypadków wynikających z wtorkowej aktualizacji, w tym automatycznego starzenia się, niezamierzonych pragnień i pojawienia się sławy u osób niebędących sławnymi. Do końca przyszłego tygodnia wypuścimy łatkę, która rozwiąże te i inne problemy i będziemy wdzięczni za waszą cierpliwość.

Sprawdź także: Aktualizacje do The Sims 4

5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Jeden komentarz
  1. Za każdym razem kiedy chce ustawić drzwi wyrzuca mi komunikat “Błąd wywołania skryptu”. Masakra czekam na poprawki bo nie da się grać…

Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody