Strona główna » Newsy » Never Alone za darmo w Epic Games Store

Never Alone za darmo w Epic Games Store

Na Epic Games Store pojawiła się kolejna gra do pobrania zupełnie za darmo. Tym razem padło na platformówkę Never Alone (Kisima Ingitchuna).

Darmowe Never Alone na Epicu

Do 25 listopada 2021 roku wszyscy użytkownicy posiadający konto na Epic Games Store mogą pobrać za darmo Never Alone (Kisima Ingitchuna). Jest to platformówka od studia Upper One Games z 2014 roku. W grze wcielamy się w młodą dziewczynkę, która wyrusza w przygodę aby uratować swoje plemię. Gra podzielona jest na osiem rozdziałów i można ją przejść w trybie singleplayer lub w kooperacji. Jedna osoba struje wtedy dziewczynką, a druga białym lisem. W grze dostępne są różne wyzwania logiczne i sprawnościowe.

Never Alone download za darmo

Aby pobrać Never Alone (Kisima Ingitchuna) za darmo wystarczy przejść na stronę Epic Games Store lub uruchomić aplikację na komputerze, a następnie wyszukać grę lub kliknąć w odnośnik znajdujący się poniżej.

Pobierz Never Alone za darmo

Po wejściu w ofertę z grą wystarczy kliknąć niebieski przycisk “Pobierz” po prawej stronie. Po realizacji zamówienia tytuł powinien od razu znaleźć się w bibliotece.

Więcej darmowych gier

Epic Games Store tym razem był dla graczy wyjątkowo hojny, ponieważ oprócz wspomnianego wyżej Never Alone, do pobrania za darmo udostępnione zostały jeszcze dwa tytuły: Guild of Dungeoneering oraz Kid A Mnesia Exhibition.

Darmowe gry na Epic Games Store

Pobierz Guild of Dungeoneering | Pobierz Kid A Mnesia Exhibition

Guild of Dungeoneering to mieszanka gry karcianej oraz RPG od jednoosobowego studia Gambrinous. W grze głównym zadaniem jest doprowadzenie do porządku podupadłem gildii. Z kolei Kid A Mnesia Exhibition to tytuł w którym możemy odkrywać grafiki i teksty Stanleya Donwooda oraz Thoma Yorke’a. Oba tytuły będą dostępne w Epic Games Store za darmo do 25 listopada 2021.

5/5 - (19 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody