Strona główna » Newsy » Starcie tytanów: Tomb Raider kontra Uncharted kontra Indiana Jones

Starcie tytanów: Tomb Raider kontra Uncharted kontra Indiana Jones

Zastanawialiście się kiedyś nad starciem bohaterów z Indiana Jones, Tomb Raidera i Uncharted? Właśnie na platformie YouTube pojawił się filmik, w którym ta trójka bohaterów spotyka się podczas poszukiwania starożytnego artefaktu w nieco komiczny sposób.

Lara Croft vs Indiana Jones vs Nathan Drake w akcji

W filmie występują trzy postacie, które znane są z filmów i gier przygodowych. Są to Indiana Jones, Nathan Drake oraz Lara Croft (ta po reboocie serii). Postacie są ukazane w nieco komiczny sposób, a każda z nich ma swój charakterystyczy element.

Na film warto spojrzeć z nieco przymrużonymi oczami.

Film został nagrany w Uzbekistanie w rozdzielczości 8K. W filmie udział wzięli Braxton McAllister jako Nathan Drake, Michaela McAllister jako Lara Croft i Corbett McAllister jako Indiana Jones. W filmie głosu Larze Croft udzieliła Fiona Iredu.

Dla zainteresowanych podsyłam również link do filmu, w którym to można zobaczyć kulisty powstawania całej produkcji. Jest dostępny pod tym adresem.

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody