Strona główna » Newsy » Zagraj w Back 4 Blood Open Beta już 5 sierpnia! Wykonaj zadanie i graj

Zagraj w Back 4 Blood Open Beta już 5 sierpnia! Wykonaj zadanie i graj

Do premiery Back 4 Blood coraz bliżej, a już w ciągu najbliższych dni będzie możliwość zagrania w Back 4 Blood za darmo w otwartej becie:

  • Back 4 Blood Open Beta (dla wszystkich zainteresowanych) będzie dostępna 12 sierpnia i potrwa do 16 sierpnia 2021;
  • Back 4 Blood Early Access Open Beta (dla wybranych graczy i dla tych, którzy zakupili wersję przedpremierową) będzie dostępna już 5 sierpnia i potrwa do 9 sierpnia 2021.

Zapraszam do dalszej części artykułu, w którym dowiesz się, co należy zrobić, aby uzyskać wcześniejszy dostęp!

Beta wersja Back 4 Blood

Back 4 Blood wersja beta to mini pokaz, co czeka nas w pełnej wersji gry. Gra będzie dostępna w wersji wieloosobowej. Back 4 Blood w wersji beta będzie dostępna na platformach PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5 i PS4 oraz wspierać będzie cross-gen i crossplay.

Testy będą podzielone na dwie części — pierwsza w formie wczesnego dostępu, a druga — otwarta dla wszystkich, zainteresowanych graczy. Możliwość zagrania w testową wersję będzie ograniczony czasowo, zgodnie z powyższymi datami. Start obydwu części zaplanowane jest na godzinę 21:00.

Wcześniejszy dostęp Back 4 Blood

W beta wersję bez problemu będą mogli zagrać Ci gracze, którzy zakupili Back 4 Blood w przedsprzedaży (niezależnie od zakupionej wersji), Ci, którzy grali w Alpha wersję gry w grudniu 2020 roku, a także gracze, którzy wykonają instrukcję twórców i otrzymają kody do uruchomienia wcześniejszego dostępu do testów gry.

Zagraj w Back 4 Blood za darmo

Jak zdobyć Back 4 Blood Early Access Open Beta?

Aby zdobyć kod do uruchomienia Back 4 Blood Early Access Open Beta, należy wykonać następującą instrukcję:

  • Utworzenie konta lub zalogowanie się na istniejącego konta WB Games na stronie Back 4 Blood Beta
  • Połączenie konta Twitch z kontem WB Games w ustawieniach konta
  • Po połączeniu kont należy obejrzeć stream na Twitchu z grą Back 4 Blood z włączonym Twitch Drops przez co najmniej 60 minut w dniach 5-9 sierpnia (postępy można sprawdzać na Back 4 Blood Twitch Drops)
  • Po wykonaniu zadania należy przejść do Back 4 Blood Twitch Drops i odebrać swoją nagrodę
  • Kod należy wpisać, przechodząc do ustawień konta WB Games i wpisując w podanym polu otrzymany kod

Jednocześnie twórcy zastrzegają, że liczba kodów do wcześniejszego dostępu otwartej bety jest ograniczona, dlatego też może ich z czasem zabraknąć. Wykonanie powyższego zadania nie jest gwarantem na otrzymanie kodu do Early Access.

Jeżeli nie uda się Wam wykonać zadania, to nic straconego — otwarta beta w dniach 12-16 sierpnia będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Gra zapowiada się naprawdę ciekawie, a pierwsze wrażenia z otwartej Beta wersji możecie spodziewać się na naszym serwisie już niebawem, dlatego zachęcam do obserwowania strony 😉

5/5 - (13 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Back 4 Blood

Więcej o Back 4 Blood

Back 4 Blood to strzelanka FPS, która została przygotowana przez twórców Left 4 Dead. Gra swoją mechaniką nawiązuje do pierwowzoru i czerpie z niej wiele rozwiązań.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody