Strona główna » Newsy » Mass Effect: Legendary Edition z częściowym polskim dubbingiem, ale pełnymi napisami

Mass Effect: Legendary Edition z częściowym polskim dubbingiem, ale pełnymi napisami

Do premiery Mass Effect: Legendary Edition pozostało już tylko kilka dni. EA niedawno udostępnił wpis, w którym możemy wyczytać kilka szczegółów, w tym informację o dostępnych wersjach językowych.

Mass Effect: Legendary Edition w polskiej wersji językowej

Ze wpisu umieszczonego na stronie EA można wyczytać, że gra będzie wspierała polską wersję językową – tak jak ich oryginalne wersje. I tak jak oryginalne wersje – wszystkie trzy dostępne będą w pełnej, polskiej wersji, ale tylko w wersji z napisami.

Dubbing natomiast będzie dostępny tylko dla pierwszej części oraz drugiej. EA jednak zaznacza, że nie udało im się odzyskać niektórych plików i w niektórych momentach nie będzie wybranych dialogów. Nie zaznaczono, czego dokładnie zabrakło, jednak można przypuszczać, że chodzi o dwa DLC: Arrical i Shadow Broker, które do tej pory nie zostały przetłumaczone na język polski.

Mam nadzieję, że tym razem – przy premierze ME: Edycja Legendarna – pokuszono się o pełne przetłumaczenie wszystkich DLC w formie napisów – tak aby odbiór całej produkcji nie zakłócało kilka, nieprzetłumaczonych dodatków.

W oczekiwaniu na premierę, możecie sprawdzić pozostałe newsy na temat Mass Effect: Legendary Edition oraz pobrać dodatkową zawartość, którą tymczasowo udostępniło EA.

5/5 - (4 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Mass Effect: Legendary Edition

Więcej o Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition to remake trylogii serii Mass Effect. Gra została wydana przez studio Electronic Arts, a producentem gry jest BioWare. W grze wcielamy się w komandora Sheparda, a akcja gry rozpoczyna się w roku 2183.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody