Strona główna » Promocje » Company of Heroes 2 za darmo na Steam

Company of Heroes 2 za darmo na Steam

Na Steam można całkowicie za darmo przypisać do konta produkcję Company of Heroes 2. Gra swoją premierę miała 25 czerwca 2013 roku, a za jej wydanie odpowiedzialne jest studio SEGA. Zobacz, jak przypisać za darmo grę Company of Heroes 2 do konta Steam.

Informacje o Company of Heroes 2

Company of Heroes 2 to gra strategiczna czasu rzeczywistego (RTS) osadzona w realiach II Wojny Światowej. Jest to druga odsłona serii, która została stworzona przez studio Relic. W grze przenosimy się na front wschodni. Tam wojska Armii Czerwonej próbują odeprzeć atak nazistów. Akcja rozpoczyna się wiosną 1941 roku, od akcji Barbarossa i kończy w 1945 – na zdobyciu Berlina.

Gra posiada również rozbudowany tryb wieloosobowy, w którym to można walczyć po stronie III Rzeszy lub Armii Czerwonej. W ramach takiej jednej akcji grać może aż 8 osób w trybie 4 vs 4.

Gra działa w oparciu o silnik Essence 3.0, dzięki czemu prezentuje się dużo lepiej niż jej pierwsza odsłona.

Company of Heroes 2 za darmo na Steam

Jak dodać Company of Heroes 2 za darmo?

Aby dodać grę Company of Heroes 2 za darmo do konta, należy odwiedzić stronę gry na platformie Steam pod tym adresem.

Następnie należy zalogować się na swoje konto Steam lub je utworzyć, klikając zaloguj się w prawym, górnym rogu ekranu. Po poprawnym zalogowaniu się i odwiedzeniu strony gry, należy kliknąć na przycisk Dodaj do konta. Po poprawnym przypisaniu gry do konta pokaże się komunikat o jej prawidłowym przydzieleniu.

Grę za darmo można przypisać do 31 maja, do godziny 19:00. Dlatego też warto się pośpieszyć, aby móc cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń czasowych i za darmo!

Dla zainteresowany graczy jest również dostępny pakiet dodatków do gry Company of Heroes 2 Master Collection za jedynie 20,20 zł (zobacz więcej). Jest to zbiór 6 dodatków, które w standardowej cenie kosztują 230,94 zł, a więc promocja sięga aż 91%

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Company of Heroes 2

Więcej o Company of Heroes 2

Company of Heroes 2 to strategiczna gra komputerowa czasu rzeczywistego, wydana przez studio SEGA. Company of Heroes 2 kontynuacja gry wydanej w 2006 roku o nazwie Company of Heroes: Kompania Braci.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody